×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
23. decembris, 2013
Drukāt

Nacionālā apvienība ziņas par sadarbību ar SC dēvē par meliem un provokāciju (16)

Foto - LETAFoto - LETA

Raidījumā “Nekā personīga” izteiktie pieņēmumi par Nacionālās apvienības (VL-TB/LNNK) ciešāku sadarbību ar “Saskaņas centru” (SC) vērtējami kā melīga propaganda un provokācija, kas saistīta ar valdības veidošanu un gaidāmajām vēlēšanām, aģentūrai LETA sacīja nacionālās apvienības preses sekretāre Laila Ozoliņa.

VL-TB/LNNK atšķirībā no jebkuras citas partijas nekad nav pieļāvusi iespēju būt vienā valdībā vai Rīgas domes valdošajā koalīcijā ar SC, uzsvēra Ozoliņa.
“Vienotības” priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas (V) publiski paustais satraukums atgādina liekulību, jo atšķirībā no nacionālās apvienības, “Vienotība” ar SC vienotās pozīcijās bieži vien bijusi tieši ideoloģiskos, nevis tikai saimnieciskos jautājumos, vēsta Ozoliņa. “Vienotība” esot balsojusi kopā ar SC par uzturēšanās atļauju tirdzniecības iespējami ilgāku saglabāšanu, pret bērnudārzu un skolu pāreju uz valsts valodu, par liberālākām pilsonības likuma normām, kā arī vēl 11. Saeimā pieļāvusi iespēju veidot t.s. “nacionālā izlīguma” valdību kopā ar SC.

VL-TB/LNNK iebilstot nevis pret SC sociāli ekonomisko programmu, bet gan faktisko virzību uz Latvijas pārkrievošanu un atgriešanu Krievijas ietekmes zonā, tādēļ šis politiskais spēks nav iekļaujams valdībā, un tieši šajos jautājumos latviskām partijām esot jānodrošina stingra un vienota pozīcija, kas diemžēl ne vienmēr ir izdevusies, vēsta Ozoliņa.

“Publiski izskanējušie apmelojumi izskatās pēc “Vienotības” un SC politiskas saspēles. Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) šādā veidā mēģina pozicionēties latviešu vēlētāju priekšā, savukārt “Vienotība” nomelno konkurentus pirms vēlēšanām, kā arī novērš uzmanību no pašu ideoloģiskās sadarbības ar SC. “Nedomāju, ka šāda provokācija sasniegs rezultātu. Cilvēki seko līdzi balsojumiem un paši izdara secinājumus,” bilda VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.
Jau ziņots, ka Nacionālā apvienība “Visu Latvijai”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK esot vēlējusies pamazām iekļauties SC vadītajā Rīgas domes valdošajā koalīcijā un domnieks Aleksandrs Kiršteins prasījis kādu amatu domes komiteju vadībā, tomēr tālāku sadarbību pārtraukusi Zolitūdes traģēdija, pēc kuras VL-TB/LNNK pieslējušies “Vienotības” prasībām pret Rīgas mēru Nilu Ušakovu (SC), atsaucoties uz Ušakovu, vēstīja TV3 raidījums “Nekā personīga”.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. iesaku SC aģentam tik ruji nemelot, jo katrs loģiski domājoš cilvēks saprot, ka katoļticīgā Lietuva tik amorālu “likumu” pieņemt nevar un arī nepieņems. Un provocēt NA, vai dezinformēt sabiedrību par tās “nepareizu” rīcību, arī ir bezcerīgi. Viņi ir jau vairākkārt ir pierādījuši, ka savus lēmumus tie pieņem neatkarīgi, – kā no V, tā arī no SC lēmumiem.

 2. Daumants>vēlētājs>FAKTS>AG Atbildēt

  Pavisam nesen DELFos bija informācija,ka Lietuvā jau ir pieņemts likums,ka bērnudārzos vairs nebus “tēvs”un “māte “,bet gan” vecāks Nr1″ un “vecāks Nr2.” Ņemot vērā “Vienotības” mīlestību uz visām varavīksnes krāsām un sevišķo Viņķeles gribēšanu pārvērst Kārļus par Karlīnēm, nav grūti iedomāties,ka līdzīgu iniciatīvu var izrādīt arī valdošās koalīcijas līderis “Vienotība”. SC ,kā opozīcijas partija dabiski ir pret šādu absurdu. Bet ko darīt NA ? Vai kaut kādas mistiskas saliedētības vārdā bloķēties ar šo muļķibu, jeb paklausīt savai sirdsapziņai ,tai pašā laikā zinot ,ka “Nekā personīgi” kāsīti uzpīpēt mīlošā tante nelaidīs iespēju uzliet demagoģisku dubļu šalti par balsošanu kopā ar SC ! Atbildi izvēlaties pats.

 3. Vicināt “latviskas Latvijas” lozungu ir tas pats, kas Spānijas vēršiem vicināt sarkanu lupatu.

  Vajag darīt, lai tā būtu latviska. Un latviska nav vajadzīga priekš latviskās nabadzības un savstarpējā naida, bet priekš cilvēku labklājības. Ar to arī sāksim.. Cilvēku labklājību nevar sasniegt plātoties ar “sarkanu lupatu”.

  Darīt, darīt, darīt un tieši cilvēku labā. Man vienalga, kādā valodā es sazinos ar otru cilvēku, bet man nav vienalga, kā šis cilvēks jūtas Latvijā. Mēs visi gribam būt savstarpēju labestīgi, bet viens pret otru vicinām „sarkanas lupatas”, vieni – latvisku Latviju, otri – atjaunot vai uzturēt okupācijas laika valodu politiku.
  Pašlaik valsts vara uztur krievu skolu diskrimināciju vistiešākā nozīmē – uztur apmācību ar okupācijas laika instrumentu – krievu valodu, ar ko krievu bērni tiek izolēti no Latvijas kultūrvides telpas, no pilnvērtīgas iesaistes valsts procesos, darba tirgū un no iesaistes valsts amatos. Apbrīnojami, ka okupācijas atjaunošanas tīkotāji arī uztur šo valsts piekopto krievu bērnu diskrimināciju, pretojas pārejai uz vienādu attieksmi bērnu izglītībā, jēdzienus apgriež otrādi un plivina savu “sarkano lupatu”. baida tautu un šķeļ.
  Valsts varai nekavējoties jāpārtrauc atšķirīgas attieksmes uzturēšana izglītībā. Valsts pienākums dot krievu bērniem vienāda līmeņa izglītības pieeju visiem bērniem, lai viņi justos brīvi, droši un spētu iesaistīties visās Latvijas dzīves jomās.
  Portālā ManaBalss jāizveido iniciatīva „ Novērsīsim atšķirīgu attieksmi krievu bērnu izglītībā”

  • Pašlaik valsts vara uztur krievu skolu diskrimināciju vistiešākā nozīmē – uztur apmācību ar okupācijas laika instrumentu – krievu valodu, ar ko krievu bērni tiek izolēti no Latvijas kultūrvides telpa……………………………………………………….citā svešvārdā to sauc par aparteīda politiku,un vienā otrā citā valstī par tādas politikas īstenošanu Latvijas valdība tiktu apsūdzēta ANO.

 4. tā V+RP elite nu ir sprukās, – jo krieviski runāt negrib, bet latviski domāt neprot …
  Bet izvēles jau nav: – vai nu ar SC, vai ar NA. Tāda nu reiz ir tā likumsakarība…he he!

  P.S. Vai nu atpakaļ krievu impērijā, vai Eiropas nacionālo valstu savienībā… Cita varianta vienkārši nav!

 5. Kā “Vienotība”, tā SC/VK saskata, ka vienīgā konsekventi latviskā partija (“Nacionālā Apvienība”) ir viņu galvenais pretinieks. Tāpēc tagad sākas visādi melīgi uzbrukumi, izmantojot krievu uzpirktos plašsaziņu līdzekļus, lai nomelnotu NA. Šaubos, ka tas izdosies. Latvietis vairs nedzīvo mucā, kā tas bija krievu okupācijas laikā, kad varēja melus iztaisīt par “patiesību” un pieeja pasaules ziņu avotiem bija liegta. Dievs svētī Latviju! Priecīgus Ziamassvētkus!

 6. Āboltiņa labāk lai izskaidro vēlētājiem kurš bija “piepiedu – labprātīgās” Dombrovska demisijas iniciators. Vai tās nebija Āboltiņa un Kalniete. Lielākais idiots, kā izteicās viens politologs, par Dombrovska demisijas pieļaušanu.

 7. faktiski jau birks atdeva Rīgu……………………

 8. Tagad Dzintars taisnojas un turpina izlikties par īstenu nacionāli,bet būtībā tās ir bailes par vietas zaudēšanu saeimā,jo nekur jau nau tik labi. Vēlētāji cerams nebūs tik stulbi,lai gan NA uz to cer.

 9. Uz bada robežas dzīvojošiem Rīgas pensionāriem piešķirtās sabiedriskā transporta brīvbiļetes nodrošināja Ušakovam uzvaru Rīgā.Nākošais gājiens varētu būt kaut vai piemaksa pensionāriem par darbu LPSR laikā,kas nodrošinās Ušakovam uzvaru latvijā.Tikmēr t.s. labēji konservatīvās partijas plēšas savā starpā un apzog valsti.

  • ja arī pensionāri cieš badu, tad tikai tāpēc, ka visa pensija ir jāatdod Rīgas Siltumam par politiski sadārdzināto Gazprom gāzi.

 10. Dzintaram taisnība nepatīk. Liekulis !

 11. PIETIEK PALASĪT “VL” UN “SC” PROGRAMMAS LAI SECINĀTU, KA TĀS PAR 80% IR IDENTISKAS !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+