×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
28. marts, 2016
Drukāt

Nacionālā mākslas muzeja apsardzi nodrošinās SIA “Quantrum”

Foto: LETAFoto: LETA

Noslēdzoties Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) rīkotajam iepirkumam par fiziskās apsardzes pakalpojumu sniegšanu, par atbilstošāko atzīts SIA “Quantrum” piedāvājums.

Līgums ar SIA “Quantrum” par pakalpojuma veikšanu tiks slēgts par 624 978 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), liecina muzeja informācija.

“Quantrum” būs jānodrošina fiziskās apsardzes pakalpojumi LNMM objektos Doma laukumā 6 un Krišjāņa Valdemāra ielā 10a.

Muzeja rīkotajā iepirkumā kopumā tika saņemti trīs piedāvājumi. Uz pakalpojuma sniegšanu pretendēja arī SIA “Gvards Group” un SIA “Bruks”, kas savus pakalpojumus bija gatavas piedāvāt attiecīgi par 707 212 eiro un 569 059 eiro, neieskaitot PVN.

“Gvards Group” piedāvājums noraidīts, jo tā pievienotais apliecinājums par civiltiesiskās apdrošināšanas polises kopējā limita palielināšanu nebija atbilstošs iepirkuma nolikuma prasībām, savukārt “Bruks” nebija iesniedzis piedāvājuma nodrošinājumu atbilstoši iepirkuma nolikuma prasībām.

SIA “Quantrum” ir jauns uzņēmums, kas dibināts 2011.gadā, un tā profesionālā darbība ir saistīta ar drošības pasākumu nodrošināšanu apsardzes jomā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+