Mobilā versija
+1.8°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
18. septembris, 2014
Drukāt

Lietuvas nacionālā televīzija raidīs visu diennakti

Foto - LETAFoto - LETA

Lietuvas nacionālās televīzijas LRT programmas no nākamās pirmdienas, 22. septembra, tiks raidītas diennakts režīmā.

“Turpmāk savu galveno televīzijas kanālu translēsim 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā, kā jau pieklājas sabiedriskajam raidītājam, kam jābūt redzamam un dzirdamam jebkurā laikā,” paziņojis LRT ģenerāldirektors Audrjus Sjaurusevičs. Līdz šim “LRT Televizija” raidīja caurmērā 18 stundas diennaktī, bet no pirmdienas, beidzoties vakara programmai, tajā varēs noskatīties iecienītāko raidījumu atkārtojumus. Jaunais darba režīms pavērs iespēju tos redzēt arī tiem skatītājiem, kam tas nav bijis iespējams citā laikā, bet plkst. 6 no rīta tāpat kā līdz šim sāksies populārā rīta pārraide “Labrīt, Lietuva!”. Šobrīd visu diennakti skatāms tikai satelītkanāls “LRT Lituanica”, kurā tiek rādītas labākās “LRT Televizija” un “LRT Kultūra” pārraides un programmas.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+