Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
19. maijs, 2015
Drukāt

Nacionālais mākslas muzejs izsludinājis izstāžu konkursu

Foto: Kristaps KalnsFoto: Kristaps Kalns

Izstāde "Saules sistēmas perspektīva" izstāžu zālē "Arsenāls".

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs iedibina ikgadēju atklātu izstāžu projektu konkursu, kurā aicina piedalīties Latvijas māksliniekus un mākslas izstāžu kuratorus, LA.lv uzzināja muzejā.

Konkursa mērķis ir veidot kvalitatīvu un ilgtspējīgu izstāžu piedāvājumu, kura ietvaros sabiedrībai būtu pieejamas gan mākslas vēstures izpētei un interpretācijai veltītas izstādes, gan atspoguļoti aktuālie procesi Latvijas vizuālajā mākslā, dekoratīvajā mākslā un dizainā.

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (LNMM) izsludina konkursu par tiesībām realizēt mākslas izstāžu projektus LNMM izstāžu zālēs 2017. gadā trīs ēkās – LNMM galvenās ēkas izstāžu zālē ēkas mīnus otrajā (-2) stāvā, LNMM izstāžu zālē “Arsenāls”, kā arī Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja izstāžu zālē.

Pieteikumus vērtēs Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Zinātniskās padomes apstiprināta Konkursa komisija.

Pieteikumus gaidīs līdz 2015. gada 1. jūlijam plkst. 16 (sūtot pa pastu – līdz 2015. gada 26. jūnijam).

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+