Mobilā versija
+0.4°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
5. janvāris, 2015
Drukāt

Nacionālais Vēstures muzejs šogad sola četras jaunas izstādes

Foto: LNVM krājumsFoto: LNVM krājums

Viena no LNVM šāda izstādēm būs veltīta Rīgas pils pastāvēšanas 500 gadiem. Attēlā - Rīgas pils 19. gadsimtā.

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs savā Facebook kontā šogad sola turpināt izstāžu darbību gan pašreizējās ekspozīciju un izstāžu zālēs, gan veidojot ceļojošās izstādes, kas būs aplūkojamas izglītības un sabiedriskajās iestādēs Latvijā.

Rīgā, Brīvības bulvārī 32, no 7. maija būs aplūkojama izstāde “Rīgas pilij 500”, bet rudenī no 29. oktobra – izstāde “Ceļā uz latviešu tautu”.

Turpat mazajā zālē no 1. jūlija būs skatāma izstāde “Latviešu strēlnieku bataljoniem – 100”, bet no 29. oktobra – “Jānim Krēsliņam – 150”.

Bet vēl līdz 1. martam LNVM aplūkojama Rīga 2014 programmā iekļautā apmeklētāju ļoti iecienītā izstāde “Dzintars – Baltijas jūras dārgakmens”.

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (4)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+