×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
15. marts, 2012
Drukāt

Nacionālajā mākslas muzejā varēs mācīties gleznot Purvīša stilā

makslas_muzejs2

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (LNMM) piedāvā meistarklases, kurās varēs mācīties gleznot ar eļļas krāsām, radīt ikonas un kopēt Vilhelma Purvīša gleznotās ainavas, aģentūru BNS informēja muzejā.

Meistarklases vada mākslinieki un mākslas pedagogi muzeja telpās, bet pavasara/vasaras sezonā nodarbības var notikt arī ārpus muzeja – plenērā.

LNMM eļļas glezniecības meistarklasēs iespējams iepazīties ar eļļas krāsām un saprast, kādi materiāli ir nepieciešami, lai varētu sākt gleznot. Vilhelma Purvīša ainavas meistarklasēs varēs apgūt iemaņas gadsimtiem senā zīmēšanas tehnikā ar ogli uz koka, kopējot Purvīša gleznotās ainavas.

Savukārt meistarklasēs “Zelta darbi, ikonas” uz neliela izmēra koka dēlīšiem varēs radīt stilizētas ikonas no dažādiem materiāliem, izmantojot jau iepriekš sagatavotus trafaretus, bet plenēra glezniecības meistarklases sāksies vasaras sezonā un notiks muzeja ārpusē, vērojot arhitektūru un dabu, gleznojot visu ap muzeju un kopīgi vai individuāli pusdienojot piknikā.

Meistarklases ir pieejamas visu vecumu grupām katra vēlmēm pieskaņotā laikā. Dalībnieku skaits grupā: 5–15 cilvēki. Vienas nodarbības cena – divi lati no personas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+