×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
20. februāris, 2014
Drukāt

“Nacionālo attīstības plānu” vedīs uz Maskavu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Dirty Deal Teatro” izrāde “Nacionālais attīstības plāns” 5. martā dosies uz Maskavu, lai atklātu teātra festivāla “Zelta Maska” sadaļu “Jaunā luga”, medijiem vēsta teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Aija Murāne.

Ar šo izrādi Dirty Deal Teatro jau viesojies Stokholmā (Zviedrija), Pēterburgā (Krievija), Kauņā (Lietuva) un daudzviet Latvijā. Savukārt lugas autors, dramaturgs Jānis Balodis saņēmis Spēlmaņu Nakts žūrijas specbalvu par pilsonisko atbildību un spēju pārvērst valdības dokumentu atraktīvā izrādē.

Izrādi “Nacionālais attīstības plāns” veidojuši dramaturgs Jānis Balodis, režisors Valters Sīlis, scenogrāfs Uģis Bērziņš. Izrāde par 68 lapas garu dokumentu, kuru īstenojot, Latvijas iedzīvotāji pēc septiņiem gadiem būs divreiz turīgāki, izglītotāki un laimīgāki. Ekonomikas izrāviena sasniegšanā ir svarīgs visu iedzīvotāju atbalsts, tāpēc izrāde tiecas ne tikai sniegt skatītājiem iedvesmu personīgā attīstības plāna izveidē, balstoties uz Nacionālo attīstības plānu, bet arī nofiksēt tā brīža laimes izjūtu, lai pēc septiņiem gadiem spētu saprast, vai ir izdevies tapt divreiz laimīgākiem. Vai Latvijai ir izdevies kļūt par valsti, par kādu tā gribētu kļūt, piemēram, par tādu kā Zviedrija. Tas nav neizpildāms uzdevums – Nacionālais attīstības plāns iesākas ar Raiņa citātu “Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba,” un mēs būsim. Bet cik lieli mēs gribēsim būt 2020. gadā?

“Dirty Deal Teatro” spēles telpā izrāde “Nacionālais attīstības plāns” būs skatāma 25. februārī un 11. martā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+