Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
5. maijs, 2016
Drukāt

Nacionālo mākslas muzeju atklāšanas dienā apmeklējuši vairāk nekā 19 000 cilvēku

Foto LETAFoto LETA

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja atjaunotā ēka

Latvijas Nacionālo mākslas muzeju (LNMM), kas trešdien tika atklāts pēc trīs gadu ilgušas rekonstrukcijas, apmeklējuši vairāk nekā 19 000 cilvēku, informēja Rīgas domē.

Rinda pie muzeja 4.maijā bija visas dienas garumā.

Pasākuma apmeklētājiem bija iespējams bez maksas iepazīties ar Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgo ekspozīciju “Latvijas māksla. 19.-20. gadsimts”, un īpaši muzeja atvēršanai sagatavotajām izstādēm, kas veltītas Latvijas māksliniekiem Miervaldim Polim un Borisam Bērziņam.

Valsts nozīmes arhitektūras piemineklis – Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenā ēka – bez kapitālā remonta bija kalpojusi sabiedrībai jau 107 gadus.

LNMM rekonstrukcijas izmaksas ir 29 miljoni eiro.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+