×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
22. oktobris, 2014
Drukāt

Franks Gordons: “Nacionālsociālisti” Kremļa propagandas dienestā (4)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Franks Gordons

Kārtējā dīvainība Kremļa propagandas panorāmā: kā lasāms interneta portālā “www.left.ru”, Lietuvā uzpeldējuši ļaudis, kas sevi dēvē par nacionāl-strādniekiem (nacional-rabočije) jeb iekavās – kreisajiem nacionālistiem. Viņu anonīmajā uzsaukumā teikts, ka viņi neesot “par Krievijas, Austrumu vai Rietumu kapitāla ietekmi”, bet esot “par nacionālu sociālismu (..). pret ES un pret NATO kā agresīvu imperiālistisku organizāciju”. Tātad “nacionālais sociālisms”, mazliet īsinot – nacionālsociālisms, vēl paīsinot – nacisms, vai ne?

Šo “nacionālsociālistu” uzsaukumā cildināts Lietuvas (!) sabiedriskais darbinieks Aleksandrs Dolženko, kas organizējot humāno palīdzību “Donbasa tautai”. Jaunums pasaules tautu reģistrā! Lietuvas pamattautu šajā uzsaukumā pārstāv Rolands Pau­lausks, kurš esot viens no tiem, kas savulaik parakstījušies zem Lietuvas neatkarības deklarācijas. Viņš kopā ar dažiem citiem lietuviešu “nacionālsociālistiem” uztaisījis dokumentālu filmu “Saprast Ukrainu” (“Poņatj Ukrainu”).

Uzsaukuma tekstā iesprausta norāde uz šo filmu. Noskatījos R. Paulauska filmu un nācās vien nobrīnīties par pārgudrā režisora dumjībām. Viņš salīdzina Ukrainas rietumu novadu iedzīvotājus (gaļičane) ar Klaipēdas novada lietuviešiem, kurus viņš sauc par “memellenderiem”. Bet tā sevi dēvēja nevis lietuvieši, kas mita tiklab Klaipēdā, kā arī vispār Rītprūsijā, bet gan tīr­asiņu vācieši, kuri uzgavilēja Hitleram, kad viņš 1939. gada pavasarī apciemoja tikko Lielvācijai pievienoto Klaipēdas jeb Mēmeles novadu. Šis pseidovēsturiskais juceklis radīts tīšuprāt, lai lieku reizi šaustītu Galīcijas ukraiņu “fašistus”.

“Nacionālsociālistu” uzsaukuma noslēgumā aicināts vērsties “pret imperiālismu, pret NATO, pret lietuviešu pārvēršanu Amerikas lielgabalu gaļā”. Un “visa pasaule”, ne mazāk, aicināta pretoties “amerikāņu terorismam un tautu paverdzināšanai”.

Skaidrs, ka viss šis pasākums ir “made in Moscow” (“ražots Maskavā”). Kremļa propagandas kārtējais meistarstiķis.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. … @ erce: – Ne, parak naivi … vel ir cita Imperija, kas vel ir specigaka par Kremla satureto vai iegribeto !
  … Un ta ir globalistu Neredzama Imperija … !

  … Un sai cina, mes letini varam tikai noskatities … un ciest vel briesmigak … !

 2. Vienīgais sauklis šajā mistrojumā, kurš būtu atbalstāms, ir “pret imperiālismu”. Bet vienīgā impērija, kura pasaulē vēl pastāv, ir Krievu impērija. Ir pēdējais laiks Krievijai dekolonizēties un piešķirt neatkarību baškīriem, burjatiem, čečeņiem, dagestāniešiem, ingušiem, kabardiešiem, kalmikiem, karēliešiem, čerkesiešiem, jakutiem, mariiem, mordoviešiem, osetiešiem, tatāriem un udmurtiem.

 3. … Vienkarsi … Eiropa, nacionali noskanota jauna politiska strava ir neintrala … un pragmatiska … ta savam interesem katra valsti, bet ES ietvaros, pienem un pielieto mazako no launumiem … bet si Lietuva, izliekas, ir izvelejusies Kremla variaciju … tamdel falsa… !

  … Sodien, Kremlis viltigi izmanto Globalistu panakto nacionalistu apsaukasanu par fasistiem un nacistierm, lai apeletu pie vinu aizvainota goda … kaut pasi apsviezoties preteja propogandas virziena – gan jau pec lidizigi un veikli nacionalistiem piesprausta fasistu zimoga … un veikli piemirst to pieminet, viltu, ka jau pec ‘lielo melu’ principa!

  … Bet specigas un ataisnotas pretrakcijas Baltija del – Kremlinisti sak dziedat paraleli savai ultranacionalai nostajai, un kas varetu dot piekrisanu tur …

  … Bet tad rodas jautajums: kuri tad isti iesaka sadus apmelojumus par Baltiem, ja Kremlim vienmer nacionalisms ir bijis tuvak sirdij … !

  … Bezabrene, luk lielakie nacisma un fasisma vardu lietotaji pret latviesu patriotiem ir saistiti ar tadiem no SX un LKA lideriem , vai nepilsoniem ka Lindermani … un kuri gluzi neparstav tikai Kremla vaiKrievijas nacionalus … !

  … Vai te atkal gudri nepiestrada kads parak agresivs tresais speks ( 1. Kremla Imperialisms . 2. ES, 3. … ?) … lai sariditu krievus pret baltiem .. !!!

 4. Jā, savādi gan, kas to būtu gaidījis ? ( Nu, nemaz nav savādi, bet cūcīgi gan.)

Draugiem Facebook Twitter Google+