Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
18. decembris, 2012
Drukāt

Nākamā gada prognozes

Apdrošināšanas sabiedrība “ERGO” kā nozīmīgākās 2013. gada norises, kas ietekmēs apdrošināšanas nozari, min apdrošināšanas uzņēmumu konsolidāciju, jaunu tirgus dalībnieku darbības sākšanu, izmaiņas likumdošanā, kas dzīvības apdrošināšanā liegs izmantot dzimumu kā kritēriju cenu noteikšanā, kā arī e-apdrošināšanas attīstību.

 

Nākamais gads būs sagatavošanās posms eiro ieviešanai Latvijā un arī vērienīgām veselības aprūpes reformām, kas skars gan sabiedrību kopumā, gan apdrošināšanas nozari.

Izvērtējot pirktāko apdrošināšanas produktu klāstu, šobrīd pieprasītākās e-polises ir OCTA un ceļojumu apdrošināšana. Pēc LTAB tirgus datiem, vidēji 15% OCTA polišu tiek iegādātas internetā, apdrošinātāju mājaslapās.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+