×
Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
14. februāris, 2013
Drukāt

Nākamā sāga


ReklāmfotoReklāmfoto

“Krēslas” sāga bija tāda komerciāla veiksme, ka uz tās un “Bada spēļu” panākumiem stingri atspērusies Kami Garsijas un Margarētas Stolas fantāzija, tetraloģijas pirmajā daļā “Daiļās būtnes” lasītāju/skatītāju iepazīstinot ar Amerikas dienvidu mazpilsētas noslēpumiem.

 

Meitene no Ītana sapņa kļūst par viņa klasesbiedreni, taču fakts, ka Līna Dukeina dzīvo sava tēvoča Meikona Reivenvuda mājā, viņu padarījis par izstumto. Tāds pats drīz kļūst arī Ītans, kuram jācenšas sadzīvot ar pirmo mīlestību un draudzenes noslēgto raksturu, un viņas ģimenes noslēpumiem, kuros savijusies mistika un neparastas spējas, Viljama Bleika dzejoļi, Kurta Vonnegūta un Čārlza Bukovska citāti. Kamēr Getlinas iedzīvotāji visiem spēkiem cenšas izsvēpēt pilsētas dibinātājus Reivenvudus no sava vidus, Ītans neapjaušot tikt ierauts baisos notikumos, kuru noteikumi nav skaidri zināmi nevienam.

Apspēlējot pēdējos gados skatītāju tik iemīļotās fantāzijas, kur galvenās lomas piešķirtas ar dažādām spējām apveltītiem varoņiem, “Daiļās būtnes” ir krāšņa, tomēr ne īpaši veiksmīga filma, kuras lielākie mīnusi ir abu galveno lomu atveidotāju izvēle un uzkrītošā datorgrafika, un šaubas raisa arī aktieru Džeremija Aironsa, Emmas Tompsones, Violas Deivisas un Eilīnas Etkinsas izvēle piedalīties šāī bestsellera ekranizācijā, kura zvaigzne ir “Operas spoka” Eimija Rosuma neapturamas vellatas tēlā.

 

UZZIŅA:

“Beautiful Creatures”

ASV, 2013.

Režisors: Ričards Lagraveness

Lomās: Eldens Ērenreihs, Alise Englerta, Džeremijs Aironss, Emma Tompsone, Viola Deivisa, Emija Rosuma, Margo Martindeila, Eilīna Etkinsa

No 15. februāra “Kino Citadele”, “Cinamon”, “Multikino” un Valmierā

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+