Dabā
Laika ziņas

Nākamās nedēļas otrajā pusē laika apstākļi mainīsies 16

Foto Sputnik/Scanpix/LETA

Šodien Latvijā pūš mēreni stiprs dienvidrietumu, dienvidu vējš, kas rietumu un centrālajos rajonos brāzmās ir sasniedzis 15-19 m/s. Teritorijas lielākajā daļā gaidāms lietus, vietām ilgstošs, bet nākamajā naktī austrumos iespējams arī slapjš sniegs, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

Nokrišņiem bagāts laiks saglabāsies arī sestdien un svētdien. Maksimālā gaisa temperatūra tuvākajās gaidāma +3…+7° robežās.Svētdienas pēcpusdienā no rietumiem pastiprināsies augsta spiediena ietekme, līdz ar ko daudzviet debesis noskaidrosies.

Pirmdienas un otrdienas naktis būs aukstākās nākamajā darba nedēļā: gaisa temperatūra naktī noslīdēs līdz -3…-8°. Augsta spiediena atzara ietekme saglabāsies līdz otrdienas naktij, kad no rietumiem tuvosies jauna zema spiediena ieplaka ar nokrišņu zonu.

Nedēļas otrajā pusē laika apstākļi mainīsies. Ceturtdien pastiprināsies anticiklons, līdz ar to nokrišņi pakāpeniski pierims, un debesis brīžiem skaidrosies. Pūšot lēnam vējam, un uzspīdot saulei, gaisa temperatūra dienā daudzviet Latvijā paaugstināsies līdz +5…+10°.

LA.lv