Mobilā versija
+7.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
25. jūnijs, 2016
Drukāt

Līdz Latvijai nonākuši superdārgie nākamās paaudzes “Samsung” SUHD televizori (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas televizoru tirgū nonākuši jaunākie “Samsung Ultra High Definition” jeb SUHD televizori. Kā norāda ražotājs, jaunie aparāti aprīkoti ar kvantu punktu tehnoloģiju, kas nodrošinās līdz šim augstvērtīgāko attēla kvalitāti, dzīvākas krāsas un izteiktāku kontrastu. Ir arī lietotājam īpaši draudzīga “Smart Hub” funkcionalitāte un 360 grādu dizains bez televizora ietvara. Jaunās tehnoloģijas nodrošina to, ka televizoros ir par 25% uzlabota krāsu precizitāte un tie var attēlot līdz pat vienam miljardam krāsu. Savukārt “Smart Hub” funkcija ļauj ar vienu tālvadības pulti pārvaldīt dažādas atbalsta ierīces, piemēram, TV dekoderu, mājas kinozāles sistēmu, “Blu-ray” atskaņotāju, spēļu konsoles, kā arī TV, kabeļtelevīziju, interneta video pakalpojumus un citas ierīces. Šobrīd Latvijā pieejami piecu modeļu SUHD televizori – 49″, 55″, 60″, 65″ un 75″ izmēros. Jaunie platekrāni gan nav lēts prieks – cena, sākot no 1500 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Baigā jēga no tāda aparāta, ja skatīties tāpat nav ko…

  2. Jau labu laiku te noperkami, nevis tiko nonaakushi.

  3. nav miljards krāsu.Tie būs tie kvantu punkti.

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+