Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
14. oktobris, 2015
Drukāt

Nākamgad klajā nāks Aminatas otrais solo albums

Foto - LetaFoto - Leta

Iecerēts, ka nākamgad klajā nāks dziedātājas Aminatas otrais solo albums, aģentūru LETA informēja dziedātājas pārstāve Ilze Jansone.

Strādājot pie jaunā albuma izdošanas, dziedātāja klausītājiem vērtēšanai nodevusi savu jauno singlu “Bridges”, kura mūzikas un vārdu autore ir Aminata, dziesmas producents ir Kaspars Ansons.

“Bridges” ir pirmais vēstnesis no gaidāmā dziesmu albuma, kurā turpināsies sadarbība ar producentu Kasparu Ansonu.

Kā stāsta Aminata, “Bridges” ir veltījums visiem viņas tiem tuvajiem cilvēkiem, ar kuriem nav iespēja satikties tik bieži, cik gribētos dažādu apstākļu dēļ. “Ar “Bridges” es apzīmēju tās gadiem “būvētās” attiecības, kuras nav tik vienkārši izjaukt. Ir vērtības, par kurām mēs vienmēr cīnīsimies, un celsim tās augšā,” saka dziedātāja.

Jau ziņots, ka Aminatas debijas albums “Inner Voice” tika izdots šā gada pavasarī. Pirmais albums bija dziedātājas emociju, pārdomu un pārdzīvojumu krājums. Katra dziesma tajā simbolizēja Aminatas garastāvokli un jūtas, kas viņu pārņēmušas konkrētā brīdī.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+