×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
23. augusts, 2013
Drukāt

Nākamgad Latvijā slēgs visus apģērbu veikalus “Cubus”, “Dressman” un “Bik Bok” (papildināts)

LETALETA

Apģērbu veikalu “Cubus”, “Bik Bok” un “Dressman” īpašnieks “Varner Baltija” nākamgad likvidēs “Cubus”, “Dressman” un “Bik Bok” veikalus Latvijā, pastāstīja uzņēmuma “Varner Baltija” loģistikas daļas vadītājs Edmunds Možeiko.

 

Viņš norādīja, ka, sākot no nākamā gada 28.februāra, Latvijā visi “Cubus” veikali tiks slēgti. “Tāds bija īpašnieka lēmums,” sacīja Možeiko, piebilstot, ka viņa rīcībā nav plašākas informācijas par to, kāpēc veikali tiks slēgti.

Viņš norādīja, ka veikalu īpašnieks Latvijā plāno likvidēt arī “Bik Bok” un “Dressman” veikalus, kuri, sākot no nākamā gada 28.februāra, Latvijā vairāk nebūs pieejami. “Jā, Latvijā mēs šo veikalu pārstāvniecību likvidējam,” sacīja Možeiko, piebilstot, ka citviet pasaulē veikali vēl aizvien būs apmeklētājiem pieejami.

Viņš arī prognozēja, ka “Varner Baltija” šogad strādās ar tādu pašu apgrozījumu kā pērn. “Domāju, ka apgrozījums varētu būt pagājušā gada līmenī,” sacīja Možeiko.

2012.gadā “Varner Baltija” strādāja ar 6,525 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 2% mazāks nekā 2011.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pērn pieaugusi par 50%, sasniedzot 200,3 tūkstošus latu.

Kompānija “Varner Baltija” ir dibināta 1994.gadā un tās pamatkapitāls ir 3,774 miljoni latu. Uzņēmums pilnībā pieder Norvēģijas kompānijai “Varner Tekstil AS”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+