×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
21. marts, 2014
Drukāt

Nākamnedēļ iznāks līdz šim nedzirdēts Džonija Keša albums

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Dienas gaismu beidzot ieraudzījis amerikāņu mūziķa Džonija Keša 80. gadu albums, kuru viņa ierakstu kompānija atteicās izlaist.

Albums “Out Among the Stars” tika ierakstīts sadarbībā ar populāro Nešvilas producentu Billiju Šerilu, un tajā atrodami dueti ar dziedātāja sievu Džūnu Kārteri Kešu, kā arī kantrimūzikas zvaigzni Veilonu Dženingsu.

Nākamnedēļ to izdos ierakstu kompānija “Sony”.

Keša ierakstu kompānija “Columbia”, kas tagad ir “Sony” sastāvā, tā arī neizlaida albumā iekļautās dziesmas. 2012.gadā ierakstu no jauna atklāja Keša dēls Džons Kārters, kurš kārtoja nelaiķa tēva mūzikas arhīvu.

“Billija Šerila 1984. gada producētais albums parāda manu tēvu un viņa jaunradi laikā, kad tikai nedaudzi zināja par šo mūziku,” sacīja mūziķa dēls.

“Out Among the Stars” ieraksta laikā kantrimūzikā Keša muzicēšanas stils bija izgājis no modes, bet tā vietā nākušas pilsētnieciskākas dziesmas, kādas sacerēja Garts Brukss.

Kešs tolaik arī cīnījās ar atkarību no narkotikām, līdz 1986. gadā “Columbia” pārtrauca sadarbību ar viņu. “Out Among the Stars” palika kompānijas arhīvos, taču tika aizmirsts.

Kešs aizgāja mūžībā 2003. gadā. Pēc viņa nāves iznākuši vairāki Rika Rubina producētie albumi, kā arī jaunu popularitāti guvusi Keša kaverversija grupas “Nine Inch Nails” dziesmai “Hurt”.

Iznākusi arī biogrāfiska filma par Kešu “Walk the Line”, kurā galvenajās lomās redzami Hoakins Fīnikss un Rīsa Viterspūna.

“Ir vēl vairāki pabeigti, bet neizdoti ieraksti. Taču vai viņš gribētu, lai tie tiek izlaisti?” prāto Džons Kārters Kešs. “Man jābūt ļoti uzmanīgam un apdomīgam. Taču es domāju, ka arhīvā ir izdošanas vērta mūzika, kuru viņš būtu gribējis parādīt pasaulei.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+