Laukos
Dārzeņi un augļi

Nākamnedēļ izstāžu kompleksā “Rāmava” notiks seminārs dārzeņu un augļu audzētājiem0

Foto – Shutterstock

Biedrība “Zemnieku saeima” izstādes “Pavasaris 2018” ietvaros izstāžu kompleksā “Rāmava” organizēs semināru dārzeņu un augļu audzētājiem par dažāda veida atbalstu šajā sezonā, informē biedrības pārstāvji.

Seminārs “ES un valsts atbalsta iespējas dārzeņu audzētāju un augļkopju attīstībai” notiks sestdien, 7.aprīlī, no plkst.13.

Plānots, ka par atbalsta iespējām nozarē stāstīs Zemkopības ministrijas Tirgus un tiešā atbalsta departamenta nodaļas vadītāja Dace Freimane.

Par pieejamo atbalstu dārzeņu kooperatīviem stāstīs biedrības valdes locekle un “Mūsmāju dārzeņi” vadītāja Edīte Strazdiņa, bet
par augļkopības saimniecību attīstības iespējām informēs kooperatīvās sabiedrības “Augļu nams” pārstāve Dace Drošprāte,

Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 67027044, vai rakstot uz e-pastu birojs@zemniekusaeima.lv.

Kā ziņots, izstāde “Pavasaris” izstāžu kompleksā “Rāmava” notiks laikā no 5.līdz 7.aprīlim. Izstādes 26 gadu laikā ir kļuvušas par nozīmīgāko lauksaimniecības notikumu, uzsākot jauno darba sezonu pavasarī. Izstādes sadaļas – lauksaimniecība, lopkopība, komunālā saimniecība un dārzkopības tehnika un materiāli, kā arī izglītības iespējas sniedz daudzpusīgu iespēju nozaru speciālistiem atrast noderīgu informāciju un materiālus, iegūt jaunas idejas ikdienas darbam un citus praktiskus risinājumus vienuviet.

Izstādi organizē SIA “A.M.L.” sadarbībā ar Zemkopības Ministriju. Izstādes ģenerālsponsors – banka “Citadele”.

LA.lv