×
Mobilā versija
+11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
11. maijs, 2015
Drukāt

Nākamnedēļ notiks LU rektora amata pretendentu debates

Foto: LUFoto: LU

Attēlā Juris Borzovs (no kreisās) un Indriķis Muižnieks.

Latvijas Universitātes (LU) Mazajā aulā pēc nedēļas, 18.maijā, notiks LU rektora amata pretendentu — profesoru Jura Borzova un Indriķa Muižnieka — publiskās debates, kuras vadīs TV žurnālists Arnis Krauze, informē LU Preses dienestā.

LU rektora amata kandidātu publiskās debates pirms vēlēšanām jau ir kļuvušas par tradīciju, kas aizsākās 2007. gadā. Rektora amata pretendentu debašu norises kārtība nodrošinās atklātu, objektīvu un spraigu pasākumu, kur abiem kandidātiem dos līdzvērtīgas izejas pozīcijas, norāda LU.

LU rektora vēlēšanas notiks 4. jūnijā. Rektoru LU Satversmes sapulce ievēl uz četriem gadiem. Rektora vēlēšanas notiek aizklāti. Par ievēlētu rektora amatā atzīstams pretendents, kurš saņēmis vairāk par pusi balsu no to Satversmes sapulces dalībnieku skaita, kas piedalījušies vēlēšanās.

Uz debatēm aicināts ikviens interesents, iepriekšēja pieteikšanās un reģistrācija tam nav nepieciešama. Debates tiešraidē būs skatāmas “www.lu.lv/tiesraide”. Debašu rīkotāji jautājumus rektora kandidātiem aicina uzdot iepriekš, sūtot tos uz e-pastu “velesanas@lu.lv”.

Debates organizē LU Studentu padome sadarbībā ar LU Sabiedrisko attiecību departamentu.


 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+