Mobilā versija
+6.1°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
20. septembris, 2015
Drukāt

Nākamnedēļ oficiāli noslēgsies Latvijas motosezona

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 26.septembrī, notiks oficiālais Latvijas motosezonas noslēguma pasākums.

Kā liecina motociklistu kluba “Dzelzs ērglis” informācija, šā gada motosezonas noslēguma pasākums sāksies ar pulcēšanos plkst.11 Mālpilī, bet nedaudz vēlāk jau plānots grupas “Colt” koncerts un dažādas atrakcijas, kā arī mielošanās ar pusdienu zupu.

Plkst.15 notiks parādes brauciens uz Siguldu, kas paredzēts 47 kilometru garumā. Savukārt sezonas noslēguma ballīte, kurā gan ieeja būs tikai ar pasākuma aprocēm, notiks Vecrīgā, “Latvijas 1.rokkafejnīcā”. Kafejnīcas trešajā stāvā būs VIP zona motobraucējiem, bet pārējos “Latvijas 1.rokkafejnīcas” stāvos viss notiks, kā jau ierasts sestdienu vakaros.

Latvijas motosezona ik gadu ar vērienīgu pasākumu tiek atklāta aprīļa pēdējā sestdienā, bet noslēgta – septembra pēdējā sestdienā.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+