×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
16. novembris, 2015
Drukāt

Nākamnedēļ pasniegs SEB stipendiju glezniecībā

Didža Grodza fotoDidža Grodza foto

No 12. novembra līdz 3. decembrim Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) aulā apskatāma konkursa “SEB stipendija glezniecībā – talants atmaksājas!” izstāde, LA.lv uzzināja LMA.

Jau 27. novembrī plkst. 17 tiks paziņoti konkursa rezultāti un pasniegta stipendija. Laureāts saņems iespēju piedalīties radošajās darbnīcās kādā no Eiropas Savienības valstīm un stipendiju 1800 eiro vērtībā, pastāstīja LMA sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Raita.

LMA rektors Aleksejs Naumovs: “Esam gandarīti par SEB bankas un Mākslas akadēmijas ilggadējo un veiksmīgo sadarbību, kura sekmējusi jauno mākslinieku izaugsmi. Partnerības augļus redzam jauno mākslinieku daiļrades ceļā – pagājušo gadu laureātu vārdi ir atpazīstami ne vien Latvijā, bet arī ārpus tās, – arvien biežāk uzzinām par viņu panākumiem starptautiskajā mākslas arēnā. Laureāti top par zvaigznēm. Konkursa žūrijai vēl priekšā sarežģīts uzdevums – no daudzajiem talantīgo studentu darbiem izvēlēties labāko.”

SEB bankas prezidente Ieva Tetere: “Esam gandarīti par iespēju ieguldīt Latvijas jauno mākslas talantu radīšanā! Ilggadējā sadarbība ar LMA ļauj to darīt ar skaidru pārliecību, ka šie ieguldījumi būs veiksmīgi un palīdzēs radīt pievienoto vērtību gan jaunajiem māksliniekiem, gan visiem viņu darba cienītājiem. Mūsu mērķis ir ar šo stipendiju palīdzēt jaunajiem māksliniekiem pavērt jaunus apvāršņus un iegūt jaunus iespaidus, kas pārvērtīsies mākslas meistardarbos.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+