Mobilā versija
+1.8°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
21. janvāris, 2016
Drukāt

Nākamnedēļ paziņos “Lielās mūzikas balvas 2015” pretendentus

Foto: LETAFoto: LETA

Nākamnedēļ, 27.janvārī, tiks paziņoti “Lielās mūzikas balvas 2015” pretendenti, aģentūru LETA informēja “Latvijas koncertu” pārstāve Rinta Bružēvica.

“Lielās mūzikas balvas” pasniegšanas ceremonija notiks 1.martā plkst.19 Latvijas Nacionālajā operā. Nominanti tiks paziņoti preses konferencē 27.janvārī plkst.11 Kultūras ministrijas (KM) konferenču zālē. Preses konferencē piedalīsies kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK), “Latvijas koncertu” valdes loceklis Guntars Ķirsis, kā arī Latvijas Radio 3 “Klasika” producente Inga Saksone.

Preses konferencē tiks paziņoti “Lielās mūzikas balvas 2015” nominanti vairākās kategorijās – par mūža ieguldījumu, par Latvijas akadēmiskās mūzikas popularizēšanu pasaulē, par izcilu interpretāciju, par izcilu sniegumu, gada jaundarbu, gada uzvedumu, gada koncertu un par izcilu darbu ansamblī, kā arī nominēts tiks gada jaunais mākslinieks. Arī šajā gadā tiks pasniegta “Hennessy” speciālā balva.

“Lielā mūzikas balva” ir augstākais Latvijas valsts apbalvojums mūzikā, un šogad pasākums notiks 22.reizi. 1993.gadā KM pēc toreizējā kultūras ministra Raimonda Paula iniciatīvas pieņēma lēmumu ik gadu izcilākos sasniegumus mūsu valsts mūzikas dzīvē godināt ar speciālu balvu.

Pievienot komentāru

Personīgi par "vienīgo Latvijas francūzieti": iznākusi Maijai Silmalei veltīta grāmataTrešdien, 29. martā, Rīgas Jūgendstila centrā sirsnīgā gaisotnē tika atvērta Leldes Stumbres grāmata “Maija, Cher Ami”, kas veltīta tulkotājai, tā saucamās franču
Draugiem Facebook Twitter Google+