Mobilā versija
Brīdinājums -0.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
9. augusts, 2013
Drukāt

Nākotnes tālrunis – galvā iebūvēts čips?

telefons10

Kāds varētu izskatīties mobilais telefons jau pavisam drīz? Aprīkots ar superaugstām tehnoloģijām vai ļoti mazs un grezns?

 

Bet varbūt nākotnē mobilo telefonu nebūs vispār. Tos aizvietos galvā ieoperēts čips. Dizaineru kompānija “Antenna Design” no Ņurjorkas radījusi savu nākotnes telefona koncepciju. Tas viegli spēj mainīt formu – to var pārveidot gan par klasisku mobilo telefonu, salocīt kā vēdekli vai izplest, lai ekrānā ērti skatītos video un spēlētu spēles. Telefonam “Ori ori moši moši”, kā to nodēvējusi dizaineru grupa, ir OLED ekrāns ar skārienjutīgu virsmu, kā arī piemīt ļoti liela lokanība.

 

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+