Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
30. jūlijs, 2014
Drukāt

Nāksies labot lietusgāzēs izskaloto ceļu starp Siguldu un Turaidu (2)

Foto: Twitter @valdisjanovsFoto: Twitter @valdisjanovs

Vakardienas spēcīgās lietusgāzes ir izveidojušas ievērojamus izskalojumus uz ceļa no Siguldas centra līdz Turaidai – tur vairākos posmos ir izskalota ceļa nomale, bet vienā posmā izskalojumi ir skāruši arī asfalta segumu.

Kā aģentūru LETA informēja ceļu uzturētāji “Latvijas valsts ceļi”, saistībā ar bojājumiem brauktuves malas ir norobežotas. No šodienas šajā posmā notiks remontdarbi, kuru dēļ, iespējams, tiks ierobežota satiksme. Darbu laikā brauktuve tiks sašaurināta un uz ceļa darbosies satiksmes regulētājs. Darbus veiks VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs”.

Vakar sociālajos tīklos ievietotajās fotogrāfijās bija redzams, ka Siguldā ceļam, kas atrodas pie tilta pār Gauju, pāri plūst liels daudzums ūdens un vienā no malām ceļam ir izveidojies izskalojums.

Siguldas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Kondratenko aģentūrai LETA apstiprināja, ka šāds izskalojums stiprā lietus rezultātā ir izveidojies. Ceļš gan esot izbraucams, taču autovadītājiem ir jāievēro piesardzība.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tagad nu jācīnās ar bezatbildības sekām! Sen jau Turaidas kalnā gar tā ceļa malām vajadzēja kārtīgas ūdens noteces sabūvēt. Kaut ko pa brīdim papļekināja, bet tas nu pēc kārtīga darba neizskatījās.

  2. Cik atceros tur šī problēma nav pirmo reizi. Lietus ūdeņus tur gana ērti būtu novadīt ar lielas “trubas” palīdzību, kā tas cituviet tiek jau darīts. Tad var labot ceļu, nostiprināt apmales, u.t.t. …

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no Latvijas (1)Tīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+