Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nāksies papūlēties, ja vēlies sasniegt savus mērķus! Horoskopi 22.jūlijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Zvaigznes palīdzēs šodien tev un tev būs lieliska intuīcija, kas tev noderēs saskarsmē ar citiem cilvēkiem. Tas palīdzēs tev gan privātajos, gan darba kontaktos.

Vērsis

Šī diena skaitīsies kritiska. Iespējama emocionāla iztukšošanās. Visas domas un vēlmes (kā labās, tā sliktās) var piepildīties realitātē, tāpēc kontrolē to, ko tu domā.

Dvīņi

Diena tev sniegs tādu psiholoģisko noskaņu, kas tev palīdzēs sasniegt mērķus. Pateicies Visumam par visu, kas tev ir un nečīksti par lietām, kas tev “trūkst”. Ja tu patiešām vēlies kaut ko savā dzīvē mainīt, nevaino pie tā likteni un citus cilvēkus, bet tikai pats sevi.

Vēzis

Šodien tev viss izdosies, ja vien tu izrādīsi radošumu. Šodien tu būsi ļoti veikls dažādās jomās, arī garīgajā. Pat no samudžinātām un sarežģītām situācijām tu atradīsi izeju. Pēc iespējas centies izvairīties no kārdinājumiem, it īpaši, ja tie ir riskanti.

Lauva

Diena simbolizē sacensību. Ieteicams dienu pavadīt kompānijās ar citiem cilvēkiem, plānot dažādus nākotnes projektus. Neskatoties uz vasara sezonu, tev ir aktīvi jādomā par darbu.

Jaunava

Nav izslēgts, ka šodien tu nonāksi sarežģītas izvēles priekšā. Daudzi apjuks, jo šķitīs, ka situācija ir bezizejas. Saglabā savaldību un atceries, ka neatrisināmu situāciju nav.

Svari

Tev var likties, ka kāds tevi vēlas padarīt viegli kontrolējamu, bet būt no kāda atkarīgam – tās ir tavas lielākās bailes. Iespējams, tā dēļ tu dusmosies. Nevajadzētu tomēr izrādīt savu neapmierinātību pret cilvēkiem, kas tev nozīmē daudz.

Skorpions

Neveiksmes jebkurā sfērā var kļūt par garīgas krīzes iemeslu. Pat seni panākumi tevi šodien nespēj mierināt. Tas nozīmē to, ka tev ir jāsamazina savas ambīcijas un nav jāizaicina sevi izaicinājumos, kas patiesībā tev nav pa spēkam.

Strēlnieks

Šī diena dos tev iespēju pakāpties pa karjeras kāpnēm. Uztver to kā Visuma dāvanu un centies nepalaist garām savu iespēju. Vari cerēt uz palīdzību no draugiem un vecākiem.

Mežāzis

Tev nāksies papūlēties, ja tu vēlies sasniegt izvirzītos mērķus. Taču tas nenozīmē atteikties no visa, kas tev ir – taupi savus spēkus un savu emocionālo pašsajūtu. Izvēlies to, kas tev šajā dzīves brīdī ir svarīgāk. Ja nevari izlemt, palūdz padomu labiem draugiem, viņi tev to neatteiks.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena simbolizē brīvības sajūtu, draudzību un mīļus cilvēkus. Šodien tu vari atpūtināt savus nervus, atgūt labu pašsajūtu un parūpēties pats par sevi. Ļoti ieteicamas ūdens procedūras.

Zivis

Slimībām reizēm ir emocionāls pamats. Ja tu jūties emocionāli iztukšots un noguris, tu neesi izturīgs arī fiziski. Ja tu jūties slikti, sākumā padomā, kāpēc.

LA.lv
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Atvelc elpu no ikdienas steigas! Horoskopi no 22. augusta līdz 4. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Turies tālāk no priekšniecības un centies neiekļūt nepatikšanās! Horoskopi 22.augustam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šīs acis nevar aizmirst: 3 horoskopa zīmes, kas ar skatienu spēj nohipnotizēt
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Sports
Izcila nedēļa Majoros – Samoilovs/Šmēdiņš triumfē bez neviena zaudēta seta
43 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Strauji attīstās Ziemassvētku vecīša pilsētas izgaismotājs no Iecavas
31 minūtes
LA
LA.LV
Kultūra
FOTO: Spēcīgām emocijām pildīts izskan Baltijas ceļa 30. gadadienas koncerts Likteņdārzā
5 stundas
ZB
Zigmunds Bekmanis
Laukos
FOTO: Gar Peipusu pa Sīpolu ceļu. Top jauns pārgājienu maršruts no Rīgas līdz Tallinai
3 stundas
DJ
Dace Judina-Nīmane
Kultūra
Vija bija kā lampiņa, uz kuru visi tiecās. Saruna ar Dairu Āboliņu par filmas tapšanu 3
8 stundas