Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
9. februāris, 2016
Drukāt

Nakšņo rindā

Foto - LETAFoto - LETA

Vakarrīt Liepājā pie Ezerkrasta sākumskolas, kur sākās pirmklasnieku reģistrācija, bija izveidojusies gara vecāku rinda.

Pirmie gaidītāji rindu bija aizņēmuši jau svētdienas vakarā ap plkst. 21, informē Ezerkrasta sākumskolas direktore Dace Feldmane. No plkst. 9, kad sākās pirmklasnieku reģistrācija, līdz plkst. 10.15 jau bija nokomplektētas visas trīs pirmās klases, uzņemot katrā pa 30 bērniem. Pārējiem gribētājiem diemžēl nākas atteikt, jo skola nevar uzņemt vairāk bērnu, atzina direktore. Tomēr zināms mierinājums esot tas, kas vismaz visiem tiem vecākiem, kuri rindā bija stāvējuši jau naktī, savus bērnus šajā skolā bija iespējams piereģistrēt, līdz ar to ilgā gaidīšana viņiem nebija veltīga, piebilda direktore. “Mums ir ļoti labi skolotāji,” vaicāta par Ezerkrasta sākumskolas popularitātes iemesliem, uzsvēra Feldmane.

Pievienot komentāru

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+