Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. februāris, 2016
Drukāt

Nakšņo rindā

Foto - LETAFoto - LETA

Vakarrīt Liepājā pie Ezerkrasta sākumskolas, kur sākās pirmklasnieku reģistrācija, bija izveidojusies gara vecāku rinda.

Pirmie gaidītāji rindu bija aizņēmuši jau svētdienas vakarā ap plkst. 21, informē Ezerkrasta sākumskolas direktore Dace Feldmane. No plkst. 9, kad sākās pirmklasnieku reģistrācija, līdz plkst. 10.15 jau bija nokomplektētas visas trīs pirmās klases, uzņemot katrā pa 30 bērniem. Pārējiem gribētājiem diemžēl nākas atteikt, jo skola nevar uzņemt vairāk bērnu, atzina direktore. Tomēr zināms mierinājums esot tas, kas vismaz visiem tiem vecākiem, kuri rindā bija stāvējuši jau naktī, savus bērnus šajā skolā bija iespējams piereģistrēt, līdz ar to ilgā gaidīšana viņiem nebija veltīga, piebilda direktore. “Mums ir ļoti labi skolotāji,” vaicāta par Ezerkrasta sākumskolas popularitātes iemesliem, uzsvēra Feldmane.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+