Latvijā
Novados

Nakti pārlaida pamestajā mājā pie meža: operatīvi atrod pazudušo sirmgalvi 1

Foto – Andris Eglītis

Trešdien no rīta Valsts policija saņēma informāciju, ka iepriekšējas dienas vakarā Riebiņu novada, Galēnu pagastā ir pazudis 1940. gadā dzimis vīrietis. Vīrietis bija izgājis no savas dzīvesvietas un līdz trešdienas rītam viņa atrašanās vieta nebija zināma.

Pēc informācijas saņemšanas policisti uzreiz uzsāka vīrieša meklēšanas pasākumus. Divdesmit VP Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirkņa likumsargi, sadarbībā ar Valsts robežsardzes kinologu pārmeklēja Galēnu pagasta teritoriju un dažu stundu laika noskaidroja bezvēsts pazudušā vīrieša atrašanās vietu.

Vīrietis bija apmaldījies un slēpies kādā pamestajā mājā, kas atradās pie meža, dažu kilometru attālumā no viņa pazušanas vietas. Vīrietis pēc atrašanās tika nodots radiniekiem.

Policija aicina pirms dodies mežā, pabrīdināt līdzcilvēkus par savu prombūtni un atgriešanās laiku, kā arī obligāti ņemt līdzi uzlādētu telefonu, kurā ir lejupielādēta mūsu aplikācija “Mana drošība”. Šajā aplikācijā ir īpaši izstrādāta sadaļa, kas palīdz cilvēkam nosūtīt savas koordinātas operatīvajiem dienestiem situācijās, kad cilvēks nespēj sniegt skaidras norādes par to, kur atrodas. Aplikāciju “Mana drošība” savā viedtālrunī iespējams lejupielādēt Google Play un Apple Store veikalos. Plašāka informācija par aplikāciju ir pieejama VP mājaslapā.

LA.lv