Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
26. augusts, 2014
Drukāt

Naktī smagā un vieglā auto sadursmē pie Iecavas cietuši divi cilvēki

LETALETA

Ilustratīvs foto

Pie Iecavas otrdienas agrā rītā notikusi smagās un vieglās automašīnas sadursme, kā rezultātā cietuši divi cilvēki no vieglā spēkrata, kurus atbrīvojuši glābēji un kuri nogādāti slimnīcā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Avārijas apstākļi VUGD pagaidām nebija zināmi.

Taču trieciens bijis smags, pēc kura vīrieša un sievietes atbrīvošanai no vieglās automašīnas bija nepieciešama īpaša tehnika. Glābēji izsaukumu uz notikuma vietu saņēmuši plkst.4.30.

Kravas automašīna jeb “fūre”, kurai bijis Lietuvas numurs, braukusi bez kravas. Pēc sadursmes mašīnai plīsusi bāka, no kuras izsūknēti 450 – 470 litri degvielas.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+