Latvijā
Kriminālziņas

Naktī Purvciemā neadekvāts vīrietis sabojā vairākus spēkratus 16

Valsts policija

Valsts policija (VP) Purvciemā naktī no 4. uz 5.septembri aizturējusi vīrieti, kurš sabojāja vairākas automašīnas.

Pulksten 00.10 naktī likumsargi saņēma izsaukumu uz Andromedas gatvi 1, kur kāds vīrietis neadekvātā stāvoklī bojājot automašīnas.

Reaģējot uz saņemto informāciju, policisti nekavējoties devās uz norādīto adresi, kur sastapa iespējamo vainīgo. Likumsargi noskaidroja, ka vīrietis nezināmu iemeslu dēļ bojājis vairākas automašīnas, vienai no tām izsitot stiklu un nozogot telefona lādētāju un brilles. Abas nozagtās mantas policisti atguva un atgrieza īpašniekam.

Aizturēšanas brīdī aizdomās turētais bija agresīvi noskaņots un, iespējams, atradās narkotisko vielu reibumā. Lai par to pārliecinātos, ir nozīmēta ekspertīze.

Par šī nozieguma izdarīšanu likumsargi aizdomās turēto, 1989.gadā dzimušo vīrieti, aizturēja. Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par zādzībām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta no transportlīdzekļa. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā.

Likumsargi automašīnu īpašniekus, kuru spēkrati tonakt tika sabojāti, aicina vērsties ar iesniegumu policijā.

LA.lv