×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
25. jūlijs, 2016
Drukāt

Naktī Rīgas restorānā zaglis “iztīra kasi” (2)

Ekrānšāviņš no  restorāna mājas lapas "Facebook".Ekrānšāviņš no restorāna mājas lapas "Facebook".

Šonakt ap plkst.1 naktī no restorāna Rīgā, Krišjāņa Barona ielā, nozagti 1600 eiro.

Kā aģentūrai LETA apliecināja restorāna vadītāja Inese Mazareviča, nodarītie zaudējumi pārsniegs 2000 eiro, jo garnadzis paņēmis līdzi arī nelielu seifu.

“Domājam, ka viņš iekļuvis pa logu. Ir iztīrīta kase, kā arī paņemts līdzi nelielais uzņēmuma seifs, līdz ar to zaudējumi būs vairāk nekā 2000 eiro. Paņemti arī daži pie kases esošie priekšmeti, citādi nekas nav izdemolēts,” sacīja uzņēmuma pārstāve.

Pats restorāns savā “Facebook” mājas lapā vēsta: “Šonakt šis kungs pasaimniekoja “Raw Garden”. Paēst viņam nesanāca, bet kases pārbaude izrādījās gana aizraujoša nakts izklaide. Palīdzam viņu sazīmēt un dalamies ar šo ziņu, tas viņam ātrāk ļaus satikties ar iecirkņa inspektoriem.”

Kā aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā, patlaban ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta trešās daļas, proti, par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas.

Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Visi nozieguma apstākļi tiks skaidroti kriminālprocesā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Piedošanu tīrākā dir….. Kases aparātiem vakarā ņem nost atskaiti in naudu vienmēr izņem, atstāj kasē varbūt maiņas naudu +/- 30-50€ seifi tādi ko var pasist azotē? Cik esmu strādājusi tirdziecībā agrāk, neviens uzņēmums naudu kasē neatstāj!

  2. Skopais maksā divreiz!Neliels uzņēmuma seifs,prasti runājot,bleķa kaste.Kasē 1600 eiras.Pa nakti…Ta tikai slinkais,to visu zinot,neaplaupīs tos…nu paši zināt.

Draugiem Facebook Twitter Google+