×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
29. decembris, 2016
Drukāt

Naktī Rēzeknes glābējsilītē atsāts puisītis (5)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Šonakt ap plkst.1.50 Rēzeknes slimnīcā esošajā glābējsilītē atstāts kāds 2,8 kilogramus smags puisītis, informēja SIA “Rēzeknes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Sondore-Strode.

Glābējsilītē atstātais zīdainis patlaban ir ievietots slimnīcas Bērnu nodaļā. Apskates gaitā mediķi secinājuši, ka bērniņa veselības stāvoklis ir apmierinošs.

Par notikušo informētas atbildīgās institūcijas, patlaban norit nepieciešamo dokumentu kārtošana, lai puisīti jau šodien nogādātu Austrumlatvijas perinatālās aprūpes centrā.

Glābējsilīte Rēzeknē tika atvērta 2012.gada novembrī. Drīz pēc atvēršanas tajā tika atstāts kāds jaundzimušais, uz kuru vēlāk pieteicās bērna vecmāmiņa. Savukārt otrs puisēns šajā glābējsilītē tika atstāts šī gada februārī.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Divu burvigu dēlu mammina☺ Atbildēt

    Lai mazulītis tiešām nonāk labas rokas vecākiem kuri mīlēs un dāvās mīlestību kādu ir pelnījis asarām acīs novēlu atrast puisītim labas mājas. Bet tai mātei kurā aiznesa apdomājies vēlreiz ko dari?bērniņš ir īstā laimē mīlestība neviens tevi ņēmies tik ļoti kaa pašā bērniņš. Vienalga kāda busi?

  2. Lai visi labie gariņi stāv klāt…lai atrod mīļus audžuvecākus,rakstu un raudu, cik Latvijā ir nesakārtota dzīve/vai tiešām …

  3. Nesaprotu 9 mēnešus ,nesa mazuli zem savas sirds ,dzemdē un tad vienkārši aiznes uz siliti,labi vismaz kad ir tada iestāde kur šos mazuļus var nogādāt ,un kur par viņiem parūpēsies ,! Bet vienalga ja paša sākumā zinaji kad apstākļi spiež ,varēja to ātrāk atrisināt,! Kauns ,kauns Tai matei,!

    • Bet labak ta neka nezin kas notiek ar berninu ,ar mamminu .. Neviens nezin kapecc ta?? Kas par iemeslu .. Labak dzivot neka …… . ne katra to var izdarit bet tam ir jabut iemeslam un ja vins tika tur ielikts tad ari ir …. Mans viedoklis

    • Nenosodi!!! Nekad nevari zināt kas un kāpēc tā notiek!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+