×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
30. janvāris, 2017
Drukāt

Naktī Rīgā nodeg dārza mājiņa

Ilustratīvs fotoIlustratīvs foto

Šonakt Rīgā nodegusi dārza mājiņa.

Pirmdien plkst. 1.34 glābēji saņēma izsaukumu uz Voleru ielu Rīgā, kur dega dārza māja 60 m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta apmēram 51 gadus vecs vīrietis, kurš bija saindējies ar degšanas produktiem un nodots NMPD mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 3.12.

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) kopumā saņēma 60 izsaukumus – 24 uz ugunsgrēku dzēšanu un 25 uz glābšanas darbiem, bet 11 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Sestdien plkst. 11 VUGD saņēma izsaukumu uz Dzegužu ielu Krāslavā, kur dega divstāvu dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka no ēkas nāk biezi dūmi un ēka deg 90m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta apmēram 55 gadus vecs vīrietis, kurš bija guvis apdegumus un nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Plkst. 17.05 ugunsgrēks tika likvidēts.

Naktī plkst. 2.55 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Prohorova ielu Jelgavā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties konstatēts, ka ēkas pirmajā stāvā deg kāpņu telpa 15m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotajām telpām izglāba apmēram 53 gadus vecu vīrieti, kurš bija saindējies ar degšanas produktiem un nodots NMPD mediķiem. Plkst. 4.26 ugunsgrēks tika likvidēts.

Svētdien plkst. 4.36 tika saņemts izsaukums uz Jaunā ielu Limbažos, kur piecstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija jūtams sadūmojums. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka ēkas trešā stāva dzīvoklī deg grīda 0,1m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotā dzīvokļa izglāba apmēram 42 gadus vecu vīrieti. Plkst. 5.22 ugunsgrēks tika likvidēts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+