×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
11. janvāris, 2017
Drukāt

Naktī uz 12. janvāri – mistiskais Vilka Pilnmēness. Kā to izmantot savā labā? (2)

Ilustrācija - FotoliaIlustrācija - Fotolia

Pirmais 2017. gada Pilnmēness sāksies jau tūlīt pēc pusnakts, naktī uz 12. janvāri. Tas būs Pilnmēness Vēža zīmē, bet vēl svarīgāk ir tas, ka astrologi to dēvē par “Vilka Pilnmēnesi”.

Vilks ir enerģisks un gudrs dzīvnieks, tāpēc uzskata, ka mūs gaida spēcīgs Visuma enerģijas lādiņš. Tavs uzdevums – iegūt daļu no šīs enerģijas, lai panāktu vēlamās izmaiņas dzīvē, pēc kurām ilgojies.

Ko darīt?
Pirmkārt, šis vakars ir pēdējais veiksmīgais laiks šī gada pirmajā pusē, lai beidzot tiktu skaidrībā par plāniem, pieņemtu šim gadam svarīgus lēmumus un spertu pirmo soli.

Teiksim, tu esi cieši nolēmis notievēt: tātad vērts sākt ar šo vakaru.

Ja vēlies atjaunot attiecības ar radiniekiem, pirmo zvanu veic tieši 11. janvāra vakarā.
Alksti pēc lēciena pa karjeras kāpnēm? Izveido stratēģiju un pakāpenisku plānu tā īstenošanai tieši šajā vakarā.

Tā kā šis ir gada pirmais Pilnmēness, tātad arī svarīgākais!

Vilks ir spēcīgs zvērs un nozīmīgs garīgs simbols vairākumā kultūru. Tas simbolizē intuīciju un iekšējās būtības apzināšanos. Tāpēc, ja plāno nodoties gada plānu būvēšanai, pārliecinies, ka tie patiešām ir TAVI plāni, nevis tavu tuvinieku vai priekšniecības plāni.

Vēl jāatceras, ka 11. janvāra vakars ir lieliska iespēja apvienot prātu un zemapziņu, likt tiem strādāt kopā. Tāpēc šovakar mēģini padomāt par kaut ko patiesi svarīgu — var dzimt negaidīti, pārsteidzoši secinājumi. Var pat vairākas reizes pie sevis klusām (vai skaļi) izsaukties: “Es izdomāju!”

Lielā Krusta veidošanās pēc 12. janvāra. Tāpat svarīgi, ka pēc Pilnmēness visi galvenie zvaigznāji uz dažām dienām nostāsties tā sauktā Lielā Krusta formā.

Šajās dienās mums apkārt virmos pārāk daudz enerģijas un spriedzes, bet mēģini pret to izturēties mierīgi. Informēts ir apbruņots!

No šīs enerģētikas nav jābaidās, labāk to izmantot savā labā. Strādā – ar sevi un ar saviem projektiem. Dari to īpaši rūpīgi. Tuvākajās desmit dienās tavi centieni atmaksāsies kā reti kad agrāk.

Vēl astrologi ir pārliecināti: ja reiz šajās dienās zvaigznes it kā atrodas ļoti tuvu viena otrai (ja skatās no Zemes), tātad debesis “sačukstas par kaut ko svarīgu” vai pat “plāno revolūciju”.

Tāpēc nevajag brīnīties par grandiozām pārmaiņām, kas var sākties gan tavā, gan tavu tuvinieku dzīvē. Tas varētu notikt ap 20. janvāri. Laimīgu ceļavēju!

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. LUDZU ISLASIT

Draugiem Facebook Twitter Google+