Horoskopi un mistika
Ezoterika

Naktī uz 16. februāri – daļējs Saules aptumsums. Kuras horoskopa zīmes to izjutīs vairāk?0

Foto: shutterstock.com

Daļēju Saules aptumsumu, kas gaidāms 15. februāra vakarā, var dēvēt par patiesi nozīmīgu notikumu vairāku iemeslu dēļ. Viens no tiem – aptumsums sakrīt ar Austrumu Jaunā gada sākumu – Dzeltenā Suņa gada iestāšanos, bet otrs – šajā laikā iespējamas īpašas “karmiskās tikšanās”.

Astrologs Vlads Ross stāsta par iespējām un riskiem šajā astronomiski un astroloģiski interesantajā periodā. Aptumsuma maksimālā fāze būs novērojama 22:51, bet viss periods sāksies 20:55 un noslēgsies 0:47

Neskatoties uz to, ka aptumsumu varēs novērot tikai Antarktīdā un Dienvidamerikā, tā ietekme būs jūtama arī pārējā pasaulē. Sekas gan nebūs globālas, izņemot paātrinātu ledāju kušanu un paaugstinātu dzelzceļa katastrofu risku.

Aptumsums noritēs Ūdensvīra 28. grādos, tā simbols – Cilvēks, kas dzer no kausa. No vienas puses, šis ir labākais laiks, lai pārtrauktu lietot alkoholiskus dzērienus un atbrīvotos no narkotiku atkarības. No otras puses, šajā periodā ir augstāks saindēšanās risks, tostarp ar medikamentiem, kurus šajā laikā labāk nelietot.

Kopumā aptumsums norisināsies mierīgi, visvairāk ietekmējot dažu horoskopa zīmju privāto dzīvi.

Aptumsums lielā mērā notiks Veneras ietekmē. Šī planēta palīdz cilvēkiem atrast karmiski nolemto, nenovēršamo mīlestību, kā arī sastapties ar cilvēkiem, kurus esi sastapis iepriekšējās inkarnācijās un ar kuriem kopā jāveic kāds uzdevums arī šajā dzīvē.

Piemēram, cilvēki, kuri iepriekšējā inkarnācijā bijuši vīrs un sieva, var atkal satikties – un tieši šajās dienās. Var sākties “karmiskas attiecības”, jo vairāk tāpēc, ka Venera atradīsies noteiktā stāvoklī pret Neptūnu.

Šādas attiecības varēja sākties arī Valentīna dienā, 14. februārī. Tātad šonedēļ privātajā dzīvē mūs gaida dažādi pārsteigumi!

Vēl iespējams, ka atkal sastapsi kādus cilvēkus no savas pagātnes. Ja tā notiek, viņiem jāpievērš īpaša uzmanība. Tas nozīmē, ka jums kopā jāatstrādā kāda karmiska programma. Ja neesat redzējušies 10-15 gadus, jaunā tikšanās, iespējams, absolūti nav nejauša.

Tāpēc arī vērts uzmanīgi sekot, ar kādiem cilvēkiem iepazīsies vai atkalredzēsies periodā no 13. līdz 20. februārim, jo šīs gandrīz noteikti būs tikšanās ar karmisku nozīmi. Šajās septiņās dienās sākušies notikumi atrisināsies ilgākā laika posmā, mēneša vai pat gada laikā.

Horoskopa zīmes, kuras aptumsums ietekmēs visvairāk

Visvairāk daļējo Saules aptumsumu izjutīs Ūdensvīri, jo Mēness orbītas mezgls atradīsies tieši šajā zodiaka zīmē. Var veidoties sarežģītas situācijas, norisināties karmiskas nozīmes notikumi, jo īpaši tiem, kas dzimuši laikā no 13. līdz 20. februārim.

Iespējams, nāksies atdot kādus parādus, pieaug nelaimes gadījumu risks. Bet, ja cilvēks ir dzīvojis pareizi, viņš tiks atalgots ar labām lietām. Var teikt, ka iespējama norēķināšanās gan par labo, gan slikto, ko Ūdensvīri līdz šim paveikuši.

Ja Ūdensvīrs, kas dzimis šajos datumos, nav bijis precējies, viņš var šogad atrast savu otro pusīti. Arī viņam jāpievērš pastiprināta uzmanība cilvēkiem no pagātnes.

Saistītie raksti

Lauvām arī gaidāms sarežģīts laiks: var gadīties nepatīkami pārsteigumi, datoru, mobilo tālruņu, automašīnu un citas tehniskas problēmas. Aptumsuma laikā nevienam neiesaka veikt lielus pirkumus, bet Lauvam – vēl jo vairāk.

Tāpat ne sevišķi labvēlīgs šis laiks ir Vēršiem, jo īpaši karjeras un finanšu ziņā.

Kvadrāta ar Ūdensvīru dēļ sarežģījumi var rasties arī Skorpioniem. Iespējami strīdi ģimenē, zināma spriedze un attiecību pasliktināšanās ar otro pusīti. Iespējamas problēmas ar nekustamo īpašumu. Piemēram, kaimiņi var izraisīt nelielus plūdus dzīvoklī.

Ja piederi kādai no šīm četrām zīmēm, turi acis vaļā un rīkojies piesardzīgi!

LA.lv