×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
15. septembris, 2016
Drukāt

Naktī uz 16. septembri gaidāms milzīgs enerģētisks satricinājums. Uzzini, kāpēc tā! (11)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Septembra vidus, šķiet, vienmēr atnes sev līdzi dažādas pārmaiņas. Vasara beigusies, bērni atsākuši skolas gaitas, laiks kļūst uzmundrinoši vēss un rudens jūtams pat gaisā. Šogad visām pārmaiņām klāt nāk arī mēness aptumsums, kas gaidāms naktī uz 16. septembri.

Pilns mēness aptumsums saistīts ar dažādām pārmaiņām un enerģētisku satricinājumu. Lai gan daudzi no mums, visticamāk, pašu aptumsuma brīdi palaidīs garām un skaidri neieraudzīs, visi izjutīsim šīs dabas parādības sekas.

Un tas viss tāpēc, ka šis aptumsums norisināsies emocionālajā, sarežģītajā Zivju zīmē. Tas nozīmē, ka šis laiks ideāli piemērots, lai koncentrētos radošam darbam un garīgumam.

Šajā gadalaikā pilnmēnesi dēvē par “Ražas mēnesi”. Bieži novērojami mēness aptumsumi, un tie notiek tieši pilnā mēnesī.

16. septembra vakarā Saule, Mēness un Zeme atradīsies uz vienas līnijas, bet Mēness – aiz mūsu planētas. Tai brīdī tas ieies Zemes ēnā.

Katrs cilvēks uz aptumsumu reaģē atšķirīgi. Dažiem “atvērsies acis” uz notiekošo dzīvē, citi neko pat nepamanīs.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. nu ja reiz nebija slinkums tik gari savārstīt, varēja pacensties Mēnesi rakstīt ar lielo burtu- ja domāts Zemes pavadonis

 2. Un es pat mepamaniju, ka ir mēness aptumsums. Priekš maģijas laiks der. Patiesiebā der jebkurš vakars, vēlams ievērot mēness fāzes…

 3. Aptumsums neizraisa sliktu pašsajūtu…ja vien tu neesi dzīvnieks vai lops.
  Atumsums jāskatās pēc 22…bet pirms tam vismaz pusstundu jāblenž uz mēnesi, lai nenokavētu īsto brīdi..citādi jau tumšajās debesīs pēc tam neko neatradīsi.
  Kad aptumsumu esi apskatījis…aizej pačurā un čuči saldi…un, starp citu, ir pilnmēness nakts, kad tie, kuriem dievs iedalījis mazāk smadzeņu, paliek stulbi kā zeme…un tie, kurus dievs apveltījis ar labu prātu, sapņo erotiskus sapņus 🙂

 4. Ā komentārus par preses pīlēm nepievienojam?

 5. Jā, jā un "preses pīļu" laiks arī! Atbildēt

  Te jau pat “pusēnas Mēness aptumsums” nosaukts par “pilnu Mēness aptumsumu”.Ko nu par pārējo :O

 6. Tā arī nesapratu- kad īsti tas aptumsums notiks? Raksta sākuma, ka naktī uz 16.septembri, bet raksta vidū, ka 16.septembra vakarā. Laikam raksta autoram jau iestājies mēness aptumsums.

 7. Aptumsums šovakar no 22-24, ietektu uz mēnesi neblenzt…, šajā laikā neēst, nedzert, aizvikt aizkarus un rīt no rīta iztīrīt māju…

 8. Naktī uz 16. septembri ? Vai 16. septembra dienas izskaņā? Kaut kā neskaidrs virsraksts…Aptumsums jau 16. septembra vēlā vakarā tikai būs.

 9. Esmu pēc horoskopa zivs, ja tas bija domāts par “zivs zīmi”. Jūtos draņķīgi, man drīzāk ir aizvērušās acis.

  • Esmu strēlnieks, bet arī jūtos draņķīgi, tā ka tu neesi vienīgais. bet vakar no rīta un pa dienu jutos tīri labi. Uz pilnmēness laiku parasti kaut kāds nespēks.

Draugiem Facebook Twitter Google+