×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. marts, 2017
Drukāt

Naktī uz 8. martu no ziedu veikala nozagtas visas rozes (8)

Foto - LETA Foto - LETA

Naktī uz 8. martu no ziedu veikala Ulbrokā nozagtas visas rozes, informēja Valsts policijā (VP).

Šorīt, 8. martā, Ulbrokas ziedu kioska darbinieki, ierodoties darbā, konstatēja, ka šajā tirdzniecības vietā ir notikusi ielaušanās. Pa nakti pagaidām nenoskaidroti ļaundari bija uzlauzuši kioska durvis un nozaguši visas rozes, kas bija piegādātas īpaši 8. martam. Pārējos ziedus ļaundari gan nebija ņēmuši.

Veikala darbinieki par notikušo paziņoja VP. Notikuma vietā ieradās Salaspils iecirkņa policisti. Tika noskaidrots, ka nozagto rožu kopējā vērtība ir aptuveni 1600 eiro, taču patiesais zaudējuma apmērs vēl tiek precizēts. Jāpiemin, ka rožu cenas svārstījušās no 80 centiem līdz četriem eiro un nozagtas tās visas.

Jāpiemin, ka ziedu kioskā nav bijusi ierīkota signalizācija, tāpēc precīzs zādzības laiks pagaidām nav zināms.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību ar iekļūšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

VP aicina atsaukties iedzīvotājus, kuru rīcībā varētu būt informācija, kas varētu palīdzēt šī nozieguma atklāšanā. Informēt policiju iespējams pa tālruni 67895239 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Nav nakada dala jau . BET VAINIGS IR TAS , KAS SO DATUMU NOLIEDZ !

  2. Bet musu dep kungi tacu neatzist to sieviesu dienu ! Ta tacu ir ! Tapec lai 23 febr lai runa veci , a 8 marta – damas . A Tev zel ?

  3. Tulpes atstāja… Tikai rozes… Romantiskais dumpinieks…

  4. Cik romantiski 🙂

  5. HAAA,GAN JAU ZĒNI KOLĒĢES UN SAVAS MEITENES SASVEICA:))))
    ZIEDU CENAS NUDIEN IR PAR AUGSTU!!

  6. Laimīgā,,,,kurai tās tiks 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+