×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
8. novembris, 2016
Drukāt

Naktī uz soliņa atrod puspliku no dzīvokļa izmestu pusaudzi

Foto Rīgas pašvaldības policijaFoto Rīgas pašvaldības policija

Likumsargi šonakt sabiedriskā transporta pieturvietā pamanījuši uz soliņa guļam kādu jaunieti, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Jaunietim bija nepiemērots apģērbs, kājās nebija apavu un drēbes bija slapjas. Sarunas laikā, konstatēts, ka puisis ir manāmā alkohola reibumā. Jaunietis ar grūtībām nosauca savus personas datus un pastāstīja, ka ar draugiem lietojis alkoholiskos dzērienus, pēc tam izcēlies konflikts un draugi viņu puspliku izdzinuši no dzīvokļa.

Jaunietis nevarēja pateikt cik ilgi atradies uz ielas. Policisti nekavējoties viņu ieaicināja sasildīties policijas operatīvajā transportlīdzeklī un izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus. Mediķi, pēc jaunieša medicīniskās apskates, konstatēja, ka hospitalizācija viņam nav nepieciešama, tomēr ieteica viņu sasegt, lai ķermeņa temperatūra nekrītas.

Puisis nogādāts dežūrdaļā, kur kārtības sargi telefoniski sazinājās ar jaunieša māti un informēja par notikušo. Sieviete pastāstīja, ka šobrīd atrodas ārzemēs un lūdza dēlu nogādāt pie vecmammas. 15 gadus vecais jaunietis nogādāts vecmammas dzīvesvietā.

Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par atrašanos alkohola reibumā, nesasniedzot pilngadību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+