Mobilā versija
+21.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
22. marts, 2017
Drukāt

Nakts jaunuzbūvētajā pirtiņā beidzas traģiski (1)

Ekrānšāviņš no "Bez Tabu".Ekrānšāviņš no "Bez Tabu".

Ugunsnelaimē Olaines pusē dzīvību zaudējis 37 gadus vecs vīrietis. Vladimirs, kurš dzīvo netālu no nelaimes vietas mazdārziņu kooperatīvu teritorijā stāsta, – pirmos trokšņus, kas iztraucējuši viņa naktsmieru, viņš sadzirdējis ap pustrijiem naktī.

Viņš stāsta, ka īpašnieki nekad iepriekš nebija palikuši mazdārziņā pa nakti. Visi gulējuši mājā, bet 37 gadus vecais vīrietis palicis nakšņot jaunuzceltajā pirtiņā. Glābēji pieļauj, ka, iespējams, ugunsgrēks izcēlās no apkures iekārtām.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests lūdz iedzīvotājus padomāt par ugunsdrošību arī savos brīvdienu īpašumos. Viens no vienkāršākajiem un lētākajiem veidiem, kā ugunsgrēka gadījumā samazināt risku cilvēka dzīvībai, ir savus mājokļus aprīkot ar dūmu detektoriem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Bez pusstopa nesaprotu!

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+