Latvijā
Kriminālziņas

Nakts vidū Dzirciemā atskan šāvieni: policisti piedzīvo adrenalīna pilnus mirkļus0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – AFP/LETA

Nakts aizsegā likumsargi devušies uz kādu Dzirciema ielas daudzdzīvokļu namu Rīgā, kura iedzīvotāji sūdzējušies par trokšņojošiem kaimiņiem, bet rezultātā, jau izsaukuma vietā, šis notikums izvērties pavisam citādāk, nekā varētu gaidīt. Tumšajos iekšpagalmos atskanējuši šāvieni un adrenalīna patiesi nav trūcis, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Nakts vidū likumsargi saņēmuši izsaukumu uz Dzirciema ielu, kur kāds iedzīvotājs no deviņstāvu nama balkona metot dažnedažādas mantas.

Par lielu pārsteigumu pašiem kārtības sargiem, kuri deviņas minūtes pēc šīs ziņas saņemšanas, ieradās notikuma vietā, priekšā bijuši jau kolēģi no Valsts policijas (VP). Kā izrādās, viņi šeit ieradušies tieši tā paša iemesla dēļ.

Tobrīd pagalmā valdījis klusums un policisti caur namruni sazinājušies ar izsaucēju.

Izsaucējs sacījis, ka no balkona raidīti šāvieni.
Saistītie raksti

Pieejot pie mājas no otras puses, viens no pašvaldības policijas darbiniekiem izdzirdēja, ka no augšējā stāva balkoniem dzirdama skaņa, kas atgādinājusi ieroča aizslēga atvilkšanu. Neilgi pēc tam atskanējis arī šāviens.

Tomēr, pēc īsa skrējiena, atklājies, ka kolēģiem jau izdevies iekļūt miteklī, no kura iepriekš atskanējuši šāvieni. VP darbinieki veica pārrunas ar iespējamo vainīgo vīrieti, kurš gan kategoriski noliedza, ka būtu veicis jebkādus šāvienus un sākotnēji noliedza, ka viņam ir ierocis. Sarunas gaitā gan viņš atzinās, ka ierocis viņam ir, taču pie viņa atrodoties tikai tukša ieroča kaste, ko viņš uzrādīja policijas darbiniekiem. Veicot aktīvākas pārrunas, viņš beigās tomēr atzinās, kur ierocis atradās un to izņēma VP.

Vīrietis tika aizturēts un nogādāts iecirknī.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv