Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
28. janvāris, 2016
Drukāt

Narkotiku apdullināts vīrietis ālējies un uzbrucis policistam (1)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Ilustratīvs attēls

Aizvakar, 26. janvārī, Rīgas Teikas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz kādu daudzdzīvokļu namu Purvciemā, Madonas ielā. Zvanītājs pastāstīja, ka nepazīstams vīrieti, kurš, iespējams, ir iereibis, uzvedas agresīvi un sit pa viņa dzīvokļa durvīm, informēja Valsts policijā (VP).

Ierodoties notikuma vietā, policisti kāpņu telpā sastapa agresīvo vīrieti, kurš atradās narkotisko vielu iespaidā. Aizturēšanas laikā vīrietis sadusmojies un uzbrucis policistam, iesitot pa seju.

Agresīvais 1986. gadā dzimušais vīrietis, kurš tikai pirms pāris mēnešiem atbrīvots no ieslodzījuma vietas, tika aizturēts. Savukārt cietušais policists nogādāts medicīnas iestādē.

Par uzbrukumu varas pārstāvim un citai valsts amatpersonai sakarā ar tās likumisku dienesta darbību, kā arī par uzbrukumu personai sakarā ar tās līdzdalību noziedzīga vai cita prettiesiska nodarījuma novēršanā vai pārtraukšanā, ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu likuma pārkāpumu var draudēt sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. “…atradās narkotisko vielu iespaidā. Aizturēšanas laikā vīrietis sadusmojies un uzbrucis policistam, iesitot pa seju…cietušais policists nogādāts medicīnas iestādē…”
    ~~~~~~~~~~
    kādu aizstāvību varam sagaidit no policista kam sadusmots nariks var iesist pa seju tā ka šis uz slimnīcu jāved?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (60)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+