Mobilā versija
+5.2°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
22. oktobris, 2013
Drukāt

“National Geographic” pielikumā Vācijā popularizē Latgales tūrismu

Foto: LETAFoto: LETA

20. tūrisma izstāde un gadatirgus "Balttour" izstāžu centrā "Ķīpsala".

Vācijas “National Geographic” žurnāla pielikumā “Das Erbe unserer Welt” ir publicēts materiāls par Latgali, kas aicina vāciešus apmeklēt Latgales reģionu, baudīt neskarto dabu un kultūras vērtības, iepazīt amatniecības tradīcijas un kulinārās vērtības.

Kā informēja Latgales plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciālists Edgars Kluss, žurnālu savās pastkastēs saņems vairāk nekā 100 000 izdevuma “National Geographic” abonenti visā Vācijā. Tāpat informācija būs pieejama visiem interesentiem žurnāla mājaslapā internetā, kur rakstam tiks pievienotas arī saites uz video un papildu informācija.

“Mums ir ko piedāvāt Vācijas tūristam. Gan mūsu daba, gan tradīcijas ir ļoti saistoši Vācijas un Rietumeiropas tūristiem,” atzīmē Latgales Reģiona attīstības aģentūras direktors Māris Bozovičs.

Nākamā gada sākumā Latgales tūrisma piedāvājumu plānots prezentēt arī divās tūrisma izstādēs – Minhenē un Hamburgā.

Vācijas tūristi allaž ir bijuši bieži viesi Latgalē, arī šogad ārzemju ceļotāju vidū vāciešu tūristu īpatsvars bijis visai liels – vairāk tūristu bijis tikai no Krievijas un Lietuvas.

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+