Mobilā versija
Brīdinājums +0.9°C
Johanna, Hanna, Jana
Piektdiena, 15. decembris, 2017
22. oktobris, 2013
Drukāt

“National Geographic” pielikumā Vācijā popularizē Latgales tūrismu

Foto: LETAFoto: LETA

20. tūrisma izstāde un gadatirgus "Balttour" izstāžu centrā "Ķīpsala".

Vācijas “National Geographic” žurnāla pielikumā “Das Erbe unserer Welt” ir publicēts materiāls par Latgali, kas aicina vāciešus apmeklēt Latgales reģionu, baudīt neskarto dabu un kultūras vērtības, iepazīt amatniecības tradīcijas un kulinārās vērtības.

Kā informēja Latgales plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciālists Edgars Kluss, žurnālu savās pastkastēs saņems vairāk nekā 100 000 izdevuma “National Geographic” abonenti visā Vācijā. Tāpat informācija būs pieejama visiem interesentiem žurnāla mājaslapā internetā, kur rakstam tiks pievienotas arī saites uz video un papildu informācija.

“Mums ir ko piedāvāt Vācijas tūristam. Gan mūsu daba, gan tradīcijas ir ļoti saistoši Vācijas un Rietumeiropas tūristiem,” atzīmē Latgales Reģiona attīstības aģentūras direktors Māris Bozovičs.

Nākamā gada sākumā Latgales tūrisma piedāvājumu plānots prezentēt arī divās tūrisma izstādēs – Minhenē un Hamburgā.

Vācijas tūristi allaž ir bijuši bieži viesi Latgalē, arī šogad ārzemju ceļotāju vidū vāciešu tūristu īpatsvars bijis visai liels – vairāk tūristu bijis tikai no Krievijas un Lietuvas.

Pievienot komentāru

Smagnējs misiņš saspēlē ar trauslu stiklu. Mēbeles, kas sajūsmina un liek domātDabas vienkāršo formu atveidojums smagnējā misiņā un trauslā stiklā piesaista portugāļu mēbeļu dizaina “Bessa” jaunākajā piedāvājumā.
Draugiem Facebook Twitter Google+