×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
12. jūlijs, 2018
Drukāt

NATO aicina Krieviju izvest karaspēku no Ukrainas (15)

Foto Reuters/Scanpix/LETAFoto Reuters/Scanpix/LETA

NATO trešdien aicinājusi Krieviju pārtraukt sniegt politisko, finansiālo un militāro atbalstu Maskavas kontrolētajiem kaujiniekiem Ukrainas austrumos un izvest no Donbasa visu kara tehniku.

“Mēs aicinām visas puses pilnībā izpildīt Minskas vienošanos un atbalstām Normandijas formāta un Trīspusējās kontaktgrupas centienus,” teikts alianses dalībvalstu līderu paziņojumā.

NATO izteikusi arī atbalstu “visaptverošajiem pūliņiem, tostarp sankcijām”, kuras “nolūkā noregulēt konfliktu un atbildēt uz Krievijas rību” īsteno Eiropas Savienība (ES), ekonomiski attīstīto valstu grupa G7 un citas organizācijas.

“Mēs stingri aicinām Krieviju apturēt jebkādu politisko, finansiālo un militāro atbalstu kaujinieku grupējumiem, kā arī pārtraukt militāro iejaukšanos Doņeckas un Luhanskas apgabalos, izvest karaspēku, militāro tehniku un algotņus no Ukrainas teritorijas un atgriezties Kopīgajā kontroles un koordinācijas centrā,” teikts NATO paziņojumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Ko nozīmē vārds aicina – neko.
  Ko nozīmē vārds liek – laikam ir jādara…
  Un tas ir viss – nu nevar aicināt starptautisko noteikumu pārkāpēju tos ievērot – ir jāliek tos ievērot.

 2. Man riebjas tie stulbie komentāri kirilica rakstībā. Mīļā redakcija, lūdzu izcenzējiet tos !!

  • Дружок, это называется «свобода слова»! Слышал о таком понятии? Наверное нет. Atbildēt

   !!

 3. Ko Makarons & Mutti Theresa mekle NATO pasakumos ? Abi gatavojas dibinat “Eiropas armiju” pec kremla cekista draugela bijusa Vacijas kanclera Schröder`a parauga.Ari NORD STREAM pec kremla paveles atbalstija Schröder.Skaidra teksta : Gazprom un “Eiropas armijas” atbalstisana ir neparprotami Eiropas valstu un tautu nodeviba.NATO ir vienigais garants civilizeto valstu un tautu drosibai.Vai sada meroga Eiropas tautu un valstu eksistences apdraudesana ,nav civilizeto tautu iznicinasana ? Vai par sada meroga noziegumiem nav nepieciesama Nürnberg II, ieskaitot naves sodu ?

 4. Nu nezinu gan – vai ilgi vel dzīvos tie , kas bildē. Tautas ticējums – nekā personīga – skatieni debesīs. Kaut vieta viņiem ellē.

  • Kartejo reizi Anjka Puletmjotcica demonstre savu debilismu.Vai tad Anjka tic Dievam ? Vinas dieveklis tacu ir kremla sizofrenais cekistu ounduris.

 5. Jauka kopīga pozīcija! Nokritīs naftas cena un utainie paši sanīks! Tā jau nav ko ēst!

 6. tiko asv savāks visu savejo kas pa pasauli izkaisita, tā otrā dienā kremlis savu

 7. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

  A Vova slušajet, da jest!
  Krievs saprot un atzīst tikai spēku! Prezidents Reigans apsolīja un sagrāva krievu impēriju bez viena šāviena, šis ceļš ir jāturpina! Kremļa pundurītis jau sen nevar savilkt galus, vēl mazliet un tauta viņu iznesīs kājām pa priekšu. Pacietību un viss notiks! Visi trumpji ir izspēlēti- Krim naš, pravoslavije, ģeņ pobedi, ārējais ienaidnieks, ukraiņu nacionālisti, amerikāņu imperiālisms, Baltijas valstu milzīgais kara potenciāls un agresija, nu jāsāk attīstīt valsti, taču tālāk par “kalašņikovu” prāts nevelk.

  • Ну вы и фантазёр однако! Вмето Путина может быть только другой Путин! Другого варианта нет! Atbildēt

   !!

 8. Шли бы вы наХ все, вместе со своими призывами и советами! Совсем уже оборзели, да? Atbildēt

  Ne provocirujte Rossiju, celeje budete!

  • Krievi paši drebuļo kā smirdīgie seski.

  • Latvijas pilsonis krievs Atbildēt

   krievu okupant, vācies prom no latviešu dibinātās valsts Latvijas! Un vēl, krievu okupant – beidz urinēt liftā un iemāci to arī saviem bērniem!

   • Не смей называть себя русским, ублюдок! Ты не русский, ты – чмо ассимирированное! Atbildēt

    Sam ne sri v kommentah!

Draugiem Facebook Twitter Google+