×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.8°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
13. jūlijs, 2017
Drukāt

NATO izveidojusi filmu par mežabrāļiem Baltijā (6)

Ekrānšāviņš no videoEkrānšāviņš no video

NATO izveidojusi īsfilmu par nacionālās pretošanās kustību jeb tā dēvētajiem meža brāļiem Baltijā.

Filmā izskaidrota partizānu rašanās un attēlotas iestudētas stilizētas cīņu ainas, kuras pavada bijušo nacionālās pretošanās kustību dalībnieku stāstītais par piedzīvoto. Viens no intervējamiem ir bijušais latviešu partizāns Arvīds Ēriks Bluzmanis.

Latvijas nacionālie partizāni bija cīnītāji, kas ar partizānu kara metodēm cīnījās pret padomju okupācijas varu pēc Otrā pasaules kara. Partizāni tiek saukti arī par mežabrāļiem, jo to apmešanās vietas galvenokārt bija mežu bunkuros.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. naido tie, kas nemācās valodu

 2. nato uznjemat savas filmas par tautas slaktiniem,,,,nenaidojiet tautu ludzu,,,,,debilie

 3. Kad NATO filmu par meza braliem demonstres Latvijas TV ? Vai ari pasreizeja “zalo” cekistu valdiba ar saviem sabiedrotajiem no kremla cekistu politiskas apvienibas, ES un NATO Valsti Latvija,Vienota Launuma Imperija & GKR & Bela Russ,to centisies aizliegt ?
  Zurnalistiem ir jainterve “zalo” un sarkano cekistu politikus Latvija .Piespiest vinus atbildet uz jautajumiem par Baltijas valstu mezabraliem,kuri cinijas par savu valstu un tautu Brivibu.

 4. Gods un slava latviesu tautas varoniem kuri cinijas pret krievu okupantu masam.Ja,kada tauta aizmirst savus Brivibas cinitajus,tad sadai tautai nav nakotnes.Un tadel par godu mezabraliem sodisim par vinu noziegumiem okupantus ,vinu pecnacejus un atbalstitajus.
  Noziegumiem pret cilveci nav noilguma ! Okupacijas seku likvidesanu, ieskaitot kompensacijas piedzisanu,nekavejoties.

  • un ko dad tie mezabrali konkreti darija labu – vai vini ara zemi, kopa laukus, mezus, vai vini vienkarshi no meziem lida ara un laupiju kuru pagadas, . jo nosalcic cilveks vins gatavs uz visu lai izdzivotu. paskataties rinki ap sevi.

   • Viņi atdeva savas dzīves un bieži arī dzīvības, lai Tu te varētu internetā sēdēt un gudri prist lāča stabulē.

Draugiem Facebook Twitter Google+