Mobilā versija
+1.3°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
10. septembris, 2015
Drukāt

NATO jāatbild uz Krievijas impēriskajām izdarībām (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Polijas prezidents Andžejs Duda

NATO paplašināšanai uz austrumiem ir jāseko alianses infrastruktūras paplašināšanai, pretējā gadījumā potenciālais agresors pastāvīgi pārbaudīs organizācijas izturību, vakar ekonomikas forumā Krinicā-Zdrujā paziņoja Polijas prezidents Andžejs Duda.

“Ja NATO ir paplašinājusies uz jaunām valstīm, vajadzētu būt tā, ka arī infrastruktūra pārvietojas [uz austrumiem]. NATO ir aizsardzības institūts un nevar atļauties robus aizsardzības telpā. Ja būs robi, tad būs vēlēšanās pārbaudīt organizācijas izturību,” norādīja Duda. Viņš atgādināja, ka Krievija regulāri pārbauda Igaunijas izturību, regulāri pārkāpjot tās teritoriālo telpu. “NATO mierīgi ir jādod atbildes tur, kur ir impēriskas izdarības,” norādīja Polijas prezidents. Duda kritizēja Krievijas valsts dabasgāzes uzņēmuma “Gazprom” vienošanos ar vairākām Rietumeiropas kompānijām par “Nord Stream” otra gāzes vada izbūvi Baltijas jūrā, norādot, ka tas ignorē Polijas intereses un neveicina ES atkarības mazināšanu no Krievijas gāzes.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. + 100 Dudam !
  /
  Ko tad mūsējie ?
  /
  Baidās ka nodils mēle ?
  /
  – sak, viens jau pateica –
  ???

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+