×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
24. aprīlis, 2015
Drukāt

NATO: Krievija palielina spēkus uzbrukumam Ukrainas austrumos (8)

Foto: LETAFoto: LETA

NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

Krievija palielina bruņotos spēkus pie Ukrainas robežas un aktivizē ieroču un munīcijas piegādes Austrumukrainas separātistu kaujiniekiem, dodot viņiem iespēju sākt pēkšņu uzbrukumu, uzskata NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

“Mēs vērojam būtisku Krievijas bruņoto spēku palielināšanu gar Ukrainas robežu un Austrumukrainā,” Stoltenbergs ceturtdien paziņoja ASV žurnāla “Politico” Eiropas izdevuma prezentācijā.

NATO vadītājs arī sacīja, ka “pēdējā mēneša laikā Krievija palielinājusi bruņojuma piegādes uz Austrumukrainu, nosūtījusi turp vairāk nekā 1000 smagās militārās tehnikas vienību, mūsdienīgas ieroču sistēmas, pretgaisa aizsardzības sistēmas, tankus, artilēriju, bezpilota lidaparātus, un organizējusi mācības”.

“Mēs nevaram spriest par [separātistu] nodomiem, bet viņiem ir iespējas jaunam uzbrukumam,” teica Stoltenbergs.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Lai Ukrainā ātrāk iestātos miers ir jāizved ārvalstu karavīri. Ko amerikāņi dara Ukrainā- grib spēlēt kariņu ar krieviem. Un dabūs to, bet cietīsim mēs visi no amerikāņu liegabalgaļas. Amerikāniem ir intereses Ukrainā, tikai neviens nejautā, ko grib Ukrainas iedzīvotāji? Nesaprotu, kā Latvijas pārvaldītāji tik tālu nodzīvojusies, ka valsts drošība ir atkarīga ASV ebreju īpašumu atdošanas. Kur ir mūsu valsts neatkarība un pašnoteikšanās. Tā pārdota jau ASV slavas zālēs……..

  • aha tāpat kā Meksikas, Dienvidāfrikas un Indijas karaspēks! Ta vien liekas ka tevi (Vita) galīgi pametis vesalais saprāts… Nepatīk vietējie mēdiji – palasi bbc, bloomberg vai kaut vai cnn. Visupirmām kārtām – Ukrainas karšs ir Krievijas masu mēdiju jājamzirdziņš. Otrāmkārtām – Krievi neglābj tautiešus no apspiešanas. Tā ir Krievu militāristu cīņa par pieeju Melnajai jūrai.

 2. Pie tevis var ļoti uzskatāmi redzēt Krievijas propagandas augļus. Ticot visam, ko stāsta Putina kontrolētie mediji, tu esi pazaudējis veselo saprātu patstāvīgi domāt un analizēt. Tāpēc arī tev visur Ukrainā rādās
  vienīgi amerikāņi.

 3. Ukrainā jau puse amīšu karaspēka atrodas un ne tikai amīšu…ko tad vini domāja ,ka Krievija atstās Donbasu pilnīgai fiziskai iznīcināšanai?Pirms ievest Ukrainā militāro tehniku un tūkstošiem amerikāņu un NATO karavīru vajadzēja padomāt par sekām.Amīši, kā vienmēr, izies cauri sveikā ,bet eiropai būs hana.

 4. d e k o l o n i z ā c i j u Atbildēt

  Pūķins būs Ļaunuma impērijas iziršanas autors. Lai dzīvo Pūķins!

 5. ieraksts tviterī teikim timčuka vai lisenko:)

 6. Pilnvērtīga Krima Krievijas sastāvā ir iespējama tikai ar sauszemes robežu, tāpēc Krievija nekad neliksies mierā, lai tādu izveidotu. Tālākais mērķis izcīnīties līdz Piedņestrai un nogriezt Ukrainu no jūras. Ja pasaule nedos cienīgu pretsparu, tā “Jaunkrievija” radīsies kā likts.

Draugiem Facebook Twitter Google+