×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
1. marts, 2018
Drukāt

NATO patruļlidmašīnu radītais troksnis Ventspilī biedē iedzīvotājus (6)

Ilustratīvs attēls. Foto AFP/LETAIlustratīvs attēls. Foto AFP/LETA

Divus spēcīgiem sprādzieniem līdzīgos trokšņus, kas šodien Ventspilī lika pat nodrebēt māju logiem, radījušas NATO patruļlidmašīnas, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas (AM) preses pārstāve Sandra Brāle.

AM pārstāve Sandra Brāle aģentūrai LETA apliecināja, ka šodien virs Kurzemes plānotajos treniņlidojumos pārvietojušās Šauļos izvietotās NATO patruļlidmašīnas. Lidaparāti lidojuši arī virs Ventspils. Lidojumi notikuši atbilstoši normatīvajiem aktiem un tie bija saskaņoti ar atbildīgajām institūcijām, piebilda Brāle.

Ventspils Pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Arājs aģentūrai LETA apliecināja, ka Ventspilī nav noticis nekas ārkārtējs, un troksni radījušas reaktīvās virsskaņas lidmašīnas.

Divi spēcīgiem sprādzieniem līdzīgi trokšņi ar dažu minūšu starpību Ventspilī šodien bija dzirdami ap plkst.13.30. Kā liecina portāla “Ventabalss” foruma ieraksti, daudzi ventspilnieki pauduši neizpratnē un satraukumu par šiem trokšņiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Pa retam pārlido pāris ļotenes virs Latvijas, bet biedē tikai ventspilniekus, salaspiliešus, rēzekņiešus (vai starp viņiem ir kāda saikne).

  2. Tiem idiņiem vajadzēja dzīvot padumjos laikos Lielvārdē un tad viņi saprastu kur ir starpība

  3. ja lidotu Krievijas lidmašīnas būtu dzirdami saucieni – urrāāā

  4. Seviski satraukts bijusais politruks.

  5. rašes 5.kolonas boici “baidās”… :-))

Draugiem Facebook Twitter Google+