Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
27. maijs, 2015
Drukāt

NATO un Ukraina atzinušas – Kijeva nav gatava dalībai aliansē

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Patlaban Ukraina nav gatava iestāties NATO, taču valsts drošības politika būs vērsta uz to, lai nākotnē valsts atbilstu alianses dalībvalsts kritērijiem, paziņoja Ukrainas Ārlietu ministrijas pārstāvis Aleksejs Makejevs.

“Ukrainas politika drošības jomā ir vērsta uz to, lai sasniegtu kritērijus, kas nepieciešami dalībai NATO nākotnē. Nepieprasīt dalību tieši tagad, bet tai gatavoties,” sacīja Makejevs diskusijā par Ukrainas dalību NATO.

Alianses pārstāvis apstiprināja, ka Ukrainai un NATO ir vienota izpratne par to, ka Kijeva nav gatava dalībai aliansē. “Mēs vienojāmies, ka Ukraina nav gatava un ir steidzamākas prioritātes attiecībā uz situācijas risināšanu austrumos, tāpat arī reformu īstenošanā daudzās jomās,” sacīja NATO pārstāvis Džeimijs Šī. Viņš norādīja, ka ir svarīgi, lai tiktu saglabāta “atvērto durvju politika” attiecībā pret Ukrainas iespējamo dalību NATO nākotnē. NATO pārstāvis arī uzskata, ka nepieciešams palielināt Ukrainai nepieciešamo palīdzību.

Pievienot komentāru

Jaunais EP prezidents: izmanīgs un patīk luksusa lietasItālijas konservatīvo pārstāvis Antonio Tajāni, kurš otrdienas vakarā tika ievēlēts par Eiropas Parlamenta (EP) jauno prezidentu, ir laipns un izmanīgs politiķis, kurš
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju"Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+