Latvijā

Naudas aizdevums no ONEfinance.lv0

Nonākot dzīves situācijās, kad vēlaties iegādāties pirkumu, par kuru sen jau sapņojat, bet pašam nepietiek naudas, un nav, kam lūgt palīdzību, tad viens no labākajiem risinājumiem ir izvēlēties kompāniju, kurā paņemt kredītu. Šobrīd Latvijā ir pieejams plašs klāsts ar kreditēšanas kompānijām, pie kurām var vērsties, lai pieteiktos uz kādu no naudas aizdevuma veidiem. Tieši tādēļ būtiski ir izpētīt un salīdzināt pieejamo informāciju, lai izvēlētos vislabāko kompāniju ar visizdevīgāko piedāvājumu.

ONEfinance.lv piedāvā gan pieteikties patēriņa kredītam, ja vēlaties iegādāties kādu lielāku pirkumu, gan arī pieteikties auto līzingam, un jau pēc neilga laika iegādāties savu sapņu auto. Kredīta pieteikšana ir pavisam vienkārša, un naudas saņemšana notiek ātri un ērti.

Ja esat ieplānojis izremontēt dzīvokli vai māju, bet no algas nesanāk iekrāt naudu remontam, tad lielisks risinājums ir patēriņa kredīts. Varbūt sen jau vēlaties apprecēties ar mīļoto cilvēku, bet neizdodas iekrāt naudu kāzām, par kādām abi sapņojat, tad arī šo situāciju spēj glābt pieteikums patēriņa kredītam. Aizņemoties no ONEfinance.lv Jums nepieciešamo summu no 500 līdz 10 000 EUR, Jūs to varēsiet atmaksāt ar procentu likmi kā regulāru ikmēneša maksājumu termiņā līdz 6 gadiem. Finanšu trūkums vairs nevar būt šķērslis kāzām vai remontam, lai Jūs varētu justies laimīgs un dzīvot tā, kā jau sen sapņojat. ONEfinance.lv konsultants piemeklēs visatbilstošāko piedāvājumu, ņemot vērā Jūsu finansiālo stāvokli un kredītvēsturi. Lai pieteiktos patēriņa kredītam, atliek tikai apmeklēt ONEfinance.lv vai zvanīt konsultantam uz tel.nr. 27787787 vai doties uz klientu apkalpošanas centru, kas atrodas Ģertrūdes ielā 20, Rīgā. Pieteikums tiks izskatīts un atbilde sniegta stundas laikā, un pēc tam varēsiet aizdevuma līgumu parakstīt ar kurjera starpniecību vai doties vēlreiz uz klientu apkalpošanas centru.

Līdzīgi noteikumi ir auto līzingam, ja vēlaties pieteikties naudas aizdevumam un iegūt savu kāroto auto bez pirmās iemaksas. Summa, ko iespējams saņemt līzingā, ir no 1000 līdz 25 000 EUR, un arī šo kā regulāru ikmēneša maksājumu ar procentiem varēsiet atmaksāt termiņā līdz 6 gadiem. Ja iepriekš esat saņēmis atteikumu kredītam, nebaidieties sazināties ar ONEfinance.lv. Izskatot Jūsu situāciju un apmaksas iespējas, noteikti konsultants atradīs piemērotāko piedāvājumu, kas ļaus Jums piepildīt sapni par kāroto automašīnu.

Zvaniet ONEfinance.lv konsultantam uz nr. 27787787 vai dodieties uz klientu apkalpošanas centru, izrunājiet Jūsu apstākļus un nepieciešamo naudas summu aizdevumam, un Jums noteikti vairs nebūs jāsatraucas, kā šo situāciju atrisināt un no kā iekrāt naudu. ONEfinance.lv piedāvās tieši Jums vispiemērotāko piedāvājumu.

LA.lv