Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 26. maijs, 2017
1. janvāris, 2015
Drukāt

Naudas horoskops 2015. gadam visām horoskopa zīmēm (3)

1. Attiecības ar naudu svarīgas visiem

1no13
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Nauda ir svarīga ikvienam cilvēkam. No naudas un finansēm ir atkarīgas visas mūsu vajadzības. Dažkārt attiecībās ar naudu mēs darbojamies pareizajā virzienā, bet dažkārt nesasniedzam vēlamos rezultātus.
Kāds ir iemesls, kāpēc vēlamie rezultāti izpaliek, vai kā mums pietrūkst, lai tos sasniegtu? Kas ir jādara, lai uzlabotu savas finanses tā, kā mēs to gribam?
Seko “AstroSage” 2015.gada finanšu horoskopa ieteikumiem un jau drīz sasniegsi tādu finanšu labklājības līmeni, kādu jau sen vēlējies. 2015.gada finanšu horoskops sniegs tev precīzas finanšu prognozes nākamajam gadam. Līdztekus tas piedāvās risinājumus un piesardzības pasākumus, kam tev jāseko, lai uzlabotu savu finansiālo situāciju.
Kāds ir tev labākais investīciju veids? Cik daudz un kad tev jāiegulda nauda, lai tiktu pie peļņas? Izlasi savu 2015.gada biznesa horoskopu un tiec pie lielākas labklājības!

 1. Attiecības ar naudu svarīgas visiem
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. kac man bus sitais gats

 2. Kas paredzēts SVARIEM?

Tavs zodiakālā apļa sargeņģelis. Ar kādiem talantiem viņš tevi apveltījis?Ikvienam cilvēkam ir savs debesu aizbildnis. Tas palīdz cilvēkam, kurš izsaka lūgumu, un sargā viņu. Šos aizbildņus dēvē par sargeņģeļiem. Tāpat tos sauc par zodiaka apļa eņģeļiem, jo katrs no tiem atbild par cilvēkiem, kuri dzimuši viņu kalpošanas laikā.
Draugiem Facebook Twitter Google+