×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
14. marts, 2014
Drukāt

Naudiņš gatavs stāties Cilinska vietā; NA vēl neapstiprina viņa kandidatūru (2)

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra preses konference

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārais sekretārs, Saeimas deputāts Romāns Naudiņš (Nacionālā apvienība, NA) gatavs stāties līdzšinējā vides ministra Eināra Cilinska vietā, ja apvienība viņam to piedāvās; NA viņa kandidatūru ministra krēslam vēl neapstiprina.

Naudiņš uzsvēra, ka NA valde vēl nav lēmusi par vides ministra amata kandidātiem. Ja viņam ministra amats tiks piedāvāts, vispirms viņš konsultēsies ar savu ģimeni. Reizē Naudiņš uzskata, ka viņam ir pieredze gan pašvaldību darbā, gan arī uzņēmējdarbībā, kas varētu palīdzēt ministra amatā.

Iespējamais vides ministra kandidāts norādīja, ka Cilinska profesionalitāte un kompetence vides jomā VARAM ir ļoti nepieciešama. “Vienalga kurš kļūs par nākamo vides ministru, Cilinska kungam jābūt VARAM parlamentārajam sekretāram,” sacīja Naudiņš.

Savukārt NA līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars norāda, ka Straujuma apvienību vēl nav informējusi par savu lēmumu atbrīvot Cilinski no amata, tādēļ NA vēl nav lēmusi par vides ministra krēsla kandidātiem. “Sagaidīsim oficiālu lēmumu un tad arī lemsim,” viņš uzsvēra.

Uz jautājumu, vai Naudiņš varētu būt iespējamais Cilinska aizstājējs, Dzintars atbildēja izvairīgi, sakot, ka “šādas lemšanas vēl nav bijušas”.

Jau vēstīts, ka Cilinskis piektdien preses konferencē paziņoja, ka svētdien tomēr apmeklēs leģionāru piemiņas pasākumu pie Brīvības pieminekļa. Līdz ar to Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai (“Vienotība”) neatliekot nekas cits, kā parakstīt rīkojumu par viņa atbrīvošanu no amata.

Straujuma koalīcijas partijas brīdināja, ka gadījumā, ja Cilinskis dosies pie Brīvības pieminekļa 16.martā, viņš tiks atlaists. NA uzskata, ka šāds paziņojums nozīmē Cilinska atbrīvošanu no amata, un virzīs jaunu kandidātu vides aizsardzības ministra amatam.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ibragimovs būtu otrs Gerhards, kas, it kā, TB/LNNK vārdā turpināja Šlesera rebes. Ir jāatstāj čekas pakalpiņu V/RP vadītā koalīcija, lai pasargātu savu reputāciju un koalīcijas “partneri” neizrautu sev līdzi kanalizācijā.

  2. Atradies ašais!Diez vai tāds izlecējs vajadzīgs valdībā.

Draugiem Facebook Twitter Google+