Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
21. augusts, 2014
Drukāt

Naudiņš pārsūdzējis SAB lēmumu par pielaidi valsts noslēpumam

Foto: LETAFoto: LETA

Vides un reģionālās aizsardzības ministrs Romāns Naudiņš (NA) ceturtdien Ģenerālprokuratūrā pārsūdzējis Satversmes aizsardzības biroja (SAB) lēmumu liegt viņam pieeju augstākās pakāpes valsts noslēpumiem, informēja pats Naudiņš.

Jau vēstīts, ka SAB Naudiņam nav piešķīris pielaidi valsts noslēpumam, un tas tiek saistīts ar viņa nespēju saglabāt valsts noslēpumu. SAB pielaidi valsts noslēpumam nepiešķīra arī nu jau bijušajai tieslietu ministrei Baibai Brokai (NA).

Iepriekš Naudiņš apgalvoja, ka SAB lēmums nepiešķirt pielaidi valsts noslēpumam ir negaidīts. Viņš pastāstīja, ka no SAB saņēmis ierakstītu vēstuli, kurā norādīts, ka pielaide valsts noslēpumam viņam nav piešķirta, jo viņš neprotot to glabāt.

“Mani pārsteidz šāda argumentācija, ņemot vērā, ka līdz šim nekad neesmu aicināts ne uz prokuratūru, ne Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, ne SAB, ne kādu citu tamlīdzīgu iestādi skaidroties par to, ka es nespētu glabāt noslēpumu,” sacīja Naudiņš .

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+